Ką Jums reikia žinoti apie lubrikantus

rasytojas avataras

Posted on :

lubrikantaiLytinis švietimas Lietuvoje tikrai nėra aukšto lygio. Didelė dalis jaunų žmonių apie lytinį švietimą ir kas tai yra išvis daugiausiai sužino savo paties pagalba ieškodami informacijos internete arba klausydami istorijų iš vyresnių draugų. Internete informacijos gali rasti apie viską, tačiau kai eina kalba apie labai intymius ir svarbius dalykus mūsų lytiniam gyvenimui – profesionali informacija ne visada lengvai prieinama.

www.sargiai.lt komanda vis daugiau klausimų sulaukia apie lubrikantus ir jų naudojimo ypatybes, nusprendė pasidalinti pačia svarbiausia ir visiems labai naudinga informacija apie lubrikantus ir gelius.

Pirmiausia lubrikantai arba geliai yra itin svarbūs mūsų lytiniame gyvenime. Jie yra svarbūs mums visiems, kurie turi lytinių santykių. Jie nėra skirti kažkokiems ypatingiems ar sergantiems žmonėms. Taip pat, nėra svarbu, ar jūs naudojate prezervatyvus ar nenaudojate, yra senai įrodyta, kad moterims dažnai pritrūksta drėgnumo ir slidumo lytinio akto metu.

Taigi, geliai ir lubrikantai sudrėkina tiek vyro ir moters lytinius organus ir padidina malonumą abiems. Šiek tiek lubrikanto jums padės sumažinti riziką, kad neplyštu prezervatyvas. Lubrikantai gali paįvairinti visų žmonių seksualinį gyvenimą.

Kokios yra gelių ar lubrikantų rūšis: Lubrikantai – vandens pagrindo. Visus galite naudoti su prezervatyvais ir sekso žaislais. Jie yra natūralūs, nes iš vandens padaryti pagrinde, gerai drėkina odą, lengvina slydimą, tačiau nesilaiko ilgai. Pusiau vandens bei silikono lubrikantai – labai populiarūs Lietuvoje ir Sargiai.lt interneto parduotuvėje. Tai šaunus viduriukas, gelis išlieka ilgai ir yra ne toks teplus ir slidus.

Lubrikantai iš silikono – itin ilgai išsilaiko, užtenka mažo kiekio. Negalima jų naudoti su silikoniniais sekso žaislais – gelis gali pažeisti šių paviršių. Naudojimui su įvairiausiais sargiais šie geliai yra visiškai saugūs. Aliejaus pagrindo lubrikantai – natūrali sudėtis, todėl yra saugūs naudoti, retai dirgina odą, tinka tiek masturbacijai, tiek analiniam seksui. Jų negalima naudoti su prezervatyvais, tai labai svarbu nes šie aliejiniai lubrikantai gali pažeisti lubrikanto latekso medžiagą.

Kvepiantys lubrikantai – skonį ir kvapą turintys geliai. Jie yra skirti dažniausiai oraliniam seksui  Jie būna įvairiausių skonių, nuo braškių iki pino kolados koktelių skonio. Taip pat, galima nusipirkti ir šildančius ar šaldančius lubrikantus.  Tai stimuliuojantys lubrikantai – ir jie yra taipogi labai populiarūs Lietuvoje. Durex kompanija, itin specializuojasi šioje lubrikantų bei gelių srityje.

Uždelsiantys lubrikantai – prailgina lytinį aktą ir padeda išvengti ankstyvos ejakuliacijos vyrams.

O, masažiniai lubrikantai – tinkami naudoti tiek intymių santykių, tiek jausmingam masažui. Tokio tipo lubrikantai skatina tik karštus jausmus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *