Ką dovanoti vyrams? Praktiški patarimai

rasytojas avataras

Posted on :

Kodėl atrodo, kad vyrams mūsų gyvenime niekada nieko nereikia ir jie nenori, o mes nekantraujame išeiti ir apsipirkti arba praleisti valandas internete, išsaugoti savo mėgstamiausius naujus kūrinius? Kalbant apie dovanų pirkimą, vyrams lengviausia apsipirkti. Na, o jei pagaliau ieškote dovanos, kurią iš tikrųjų mylės jūsų vyras, tėvas, senelis ar sūnus, štai keletas patarimų. Svarbiausia gerai pažinti vyrą, kuriam ieškote dovanos. Turite žinoti jo hobius, ką jis mėgsta ir kas jam patinka.

Nesvarbu, ar ieškote dovanų Kalėdų, gimtadienio, jubiliejaus, išėjimo į pensiją proga, Tėvo dienos proga – jums tikriausiai prireiktų daugiau nei pagalbos ieškant tinkamų dovanų.

Radome keletą labai šaunių dovanų vyrams, kurios yra ir praktiškos, ir apgalvotos. Ir jei nieko čia nerasite savo gyvenimo vyrui – nors būtume nustebę, turime daugybę dovanų pasiūlymų, kurie pravers bent vienam iš jūsų vaikinų. Pvz: vidaus žaliuzės, kurios bus puiki dovana vyrams, paslaptingų reikmenų dėžutė, kuri bus puiki dovana tėčiui žvejoti, ir dovanos paaugliui. Nepamirškite, kad dovanas rinkti internetu daug paprasčiau.

Dovanų idėjos

Lengvas spalvingas krepšys susilanksto ir yra ypač mažas, kai jo nereikia – ir išsiplečia, kad tilptų viskas, ko jam reikia savaitgaliui (ar ilgiau), sporto salėje ar bet kokiam kitam nuotykiui kurio jis imasi. Jis pagamintas iš vandeniui atsparaus ir plyšimui atsparaus poliesterio, todėl atlaikys didelį nusidėvėjimą.

Kompaktiškas įkraunamas žibintas – tik 4 colių ilgio ir sveria maždaug tiek pat, kiek dvi AA tipo baterijos (kurios taip pat gali būti naudojamos jam maitinti, jei esate dykumoje ir toli nuo elektros lizdo). Dėl segtuko jį lengva pritvirtinti prie kuprinės ar diržo kilpos arba naktį pakabinti ant palapinės viršaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *