Ką atlieka ir kiek kainuoja buhalterinės apskaitos programa?

rasytojas avataras

Posted on :
,

Nesvarbu, ar vadovaujate didelei, ar mažai įmonei, kiekvienoje yra labai svarbu ne tik tinkamas darbo organizavimas, bet ir atsakingai tvarkomi finansai. Buhalterio darbas yra labai atsakingas ir svarbus, todėl norint jį atlikti tinkamai, verta pasinaudoti šiuolaikinėmis technologinėmis priemonėmis. Visgi, kaip žinoti, kokia buhalterinės apskaitos programa tinka Jūsų įmonei ir kiek už ją reikia mokėti?

Kodėl programa yra geras pasirinkimas?

Pirmiausia todėl, kad programa gali padėti atlikti daugybę kasdienių buhalterio darbų arba dalį šių darbų perimti. Tai reiškia, kad taip optimizuojate procesus. Sumažinsite darbo buhalteriui, tad jis galės užsiimti kitais darbais. Taip pat labai svarbu, kad programa gali padėti išvengti žmogiškųjų klaidų. Būtent jos yra mažiausiai pageidaujamas verslo finansų valdyme. Taigi, finansų valdymo sistemos leidžia ne tik sutaupyti laiko, bet ir pagerinti buhalterio darbą bei padidinti įmonės našumą. Be to, labai dažnai nenaudojant buhalterinių programų, įmonėse netgi sudėtinga matyti realią finansinę situaciją ir galimas perspektyvas bei planuoti plėtrą. Tai padėti gali programa, kuri leis ne tik kaupti duomenis, bet ir jais operuoti bei juos analizuoti.

Kokios programos funkcijos?

Buhalterinės apskaitos programa atliks svarbiausius apskaitos darbus, kuriuos įprastai įmonėje atlieka buhalteris. Tai reiškia, kad ji padės parengti ataskaitas, taip pat padės apskaičiuoti mokesčius ir deklaracijas valstybėms institucijoms. Be to, programa užtikrins, kad visi Jūsų buhalterijos duomenys būtų vienoje vietoje ir saugūs. Prireikus, į sistemą galima perkelti jau turimus duomenis ir dokumentus, taip pat ir duomenis apie darbuotojus bei jų bylas.

Kiek kainuoja programa?

Kai kurias programas galima išbandyti nemokamai ir pamatyti, ar programa pateisina Jūsų lūkesčius. Tačiau dažnai tokiose programose bus ribotos funkcijos. Jeigu norite naudotis visomis paslaugomis, galite įsigyti programą už mėnesinį mokestį. Jis priklauso nuo Jūsų įmonės dydžio ir programos. Tačiau dažniausiai tai kainuoja nuo keliasdešimties iki kelių šimtų eurų per mėnesį.

Taigi, tai yra daug pigiau nei samdyti atskirą buhalterį. Buhalteriui reikės mokėti ne tik mėnesinį darbo užmokestį, bet ir investuoti bei sukurti jam tinkamą darbo vietą, o taip pat užtikrinti, kad darbuotojas gautų visas socialines garantijas. Dėl šių priežasčių šiuo metu buhalterinės apskaitos programa kaip pasirinkimas taip populiarėja ne tik didelėse, bet ir mažose įmonėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *