Jūsų verslas dar ne internete ? Kodėl?

rasytojas avataras

Posted on :
,

Tiesa, kad šiuo metu joks verslas ilgai neišsilaikys be interneto pagalbos. Kai prieš 5 metus, vieni verslininkai dar skeptiškai žiūrėjo į prekybą internetu, jų akimis atrodė, kad „ gyvo “ pardavimo niekas nepakeis. Visi jie manė, kad žmonėms reikia paliesti, išmėginti produktą, kurį nori įsigyti. Tačiau po šio karantino viskas apsivers aukštyn kojom ir manome iš gerosios pusės, nes žmonės išmoks apsipirkti internetu, supras, kad tai daug patogiau, paprasčiau, sutaupo daug laiko, o prekės gaunamos tos pačios kokybės. Todėl, jei dar neperkėlėte savo verslo į internetą, rekomenduojame, kuo greičiau tai padaryti!

Šiuo metu internete vyrauja „internetinės kovos“, kuriose verslai konkuruoja ir imasi įvairių strategijų, kaip pritraukti vartotojus būtent į savo svetainę. Faktas, kad tie, kurie savo elektroninę parduotuvę ar paprastą WEB svetainę susikūrė jau anksčiau ir yra paieškos sistemose pirmuose puslapiuose –  padarė jau didelį darbą. Norint naujoms verslo svetainėms konkuruoti su pirmose pozicijose esančiomis svetainėmis, jos turi padaryti dar didesnį darbą nei buvo atlikta konkurentų! Ir visa tai atlikti ne bet kaip, o su atitinkama strategija. 

Žinoma, visada galima optimizuoti svetainę pačiam, informacijos tikrai yra daug ir ji yra lengvai pasiekiama visiems, tačiau prieš priimant tokį sprendimą reikėtų įsivertinti savo pajėgumą, nes tai pareikalaus tikrai daug laiko ir pastangų.  Jei nuspręsite SEO optimizavimą patikėti savo srities specialistams SEOkey.lt  rekomenduoja nedaryti skubotų sprendimų renkantis SEO specialistus. Susiraskite mažiausiai  5 agentūras/specialistus, išsianalizuokite jų pačių svetainę, pasižiūrėkite jų klientų darbus, ar svetainės turinys ir jo stilius Jums patinka? Susisiekite su jais ir pateikite savo internetinę svetainę bei lūkesčius šioms agentūroms. Taip pat lemiamą sprendimą, su kuria kompanija dirbti, rekomenduojama priimti po susitikimo su  SEO agentūros atstovu, arba po online pokalbio. Kodėl? Nes su ta SEO agentūra, kurią pasirinksite, palaikyti ryšį reikės apie pusę metų. Todėl net jei ir įmonė gali pasigirti puikiais atliktais darbais, Jums patiems bus daug paprasčiau bendradarbiauti su ta įmone, su kuria paprasčiau dirbti: sutampa vertybės, norai, principai, atsakingai atsako į visus klausimus, nevėluoja, puikiai komunikuoja ir kelia pasitikėjimą.

Patarimai smulkiems verslams, kaip sutaupyti pinigų. Jeigu Jūsų konkurencija internete nėra labai didelė, jei Jūsų konkurentai ne stambios verslo kompanijos, kurios rinkoje 7 metai ir daugiau, o Jūsų rinka kol kas tik Lietuva, rekomenduojame pasiieškoti tų SEO specialistų, kurie dar neseniai pradėjo vykdyti šią veiklą, geriausia būtų jauna agentūra. Kodėl ? Nes ką tik pradėję savo veiklą SEO specialistai trykšta noru daryti, mokytis, tobulėti ir pasiekti pačius geriausius rezultatus. Jie Jums atiduos visą širdį, nes trokšta įsitvirtinti rinkoje, ir kruopštus darbas Jums kainuos tikrai pigiau, nei tų specialistų, kurie jau ilgą laiką šioje sferoje. Žinoma, renkantis ir jaunus SEO specialistus principai išlieka tokie patys: rekomenduojame nieko nepasirašinėti iki pirmojo  gyvo pokalbio, įvertinkite jų internetinę svetainę, jos turinį, jų klientų svetaines, ar per pokalbį atsako į visus reikiamus klausimus, ar kelia pasitikėjimą, kokia naudojama strategija, ar tai ta agentūra su kuria norite bendradarbiauti ateinančius pusę metų ?

SEO agentūra SEOkey.lt  iš patirties mato, kokius gerus rezultatus galima pasiekti dirbant operatyviai kartu su užsakovu, svarbiausia pasirinkti tinkamai ir tada kelias link rezultatų tampa efektyvus ir malonus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *