Įvadas į stumdomas spintas

straipsniai avataras

Posted on :
,

stumdomos spintos Įvairūs baldų tipai suteikia galimybę susikurti tokį interjerą, apie kokį visada svajota. Stumdomos spintos – vienas tų sprendimų, kurie padeda gyventi jaukioje oazėje. Tiesa, daugeliui šios sistemos vis dar atrodo nepažįstamos. Vadinasi, reikia šiokio tokio įvado. Na, o tada galima nuspręsti, ar likti prie tradicinių varstomų durų, ar rinktis stumdomas.

Dažniausias pasirinkimas – stumdomos spintos su profilinėmis durimis. Jos pasižymi universalumu, yra tvirtos. Meistrai jas sumontuoja greitai, o pirkėją pradžiugina nedidelė kaina. Privalumų gausu, tačiau kartais dėl klientų poreikių gaminys turi ir trūkumų. Pavyzdžiui, norint kuo vientisesnių durų be jokių matomų mechanizmų, išauga kaina, o konstrukcija įgauna sudėtingų ypatybių. Tada meistrams tenka labiau pasukti galvą.

Net jei kartais norisi sutaupyti, pirmiausia reikėtų įvertinti kokybę, mat stumdomos spintos – tai ilgalaikė investicija. Kalbant apie profilines duris, jų profiliai būna aliumininiai arba plieniniai. Pastarieji pigesni, o pirmieji kokybiškesni. Taigi, atsiranda pasirinkimo laisvė. Ne mažiau svarbi yra ratukų kokybė, kadangi jie nulemia sklandų darinėjimą. Perkant stumdomą spintą taip pat būtina atkreipti atsižvelgti į užpildą.

Stumdomos spintos būna pagamintos iš įvairių medžiagų. Pigiausias variantas – LMDP (laminuota medžio drožlių plokštė). Visgi galima įsigyti ir stiklines ar netgi skaitmeniniu būdu puoštas duris. Medžiaga ir apipavidalinimas priklauso nuo skonio bei gamintojų galimybių. Įsigijus ką nors neįprasto, į namus įsisuka atgaiva. Jei dėmesį labiausiai traukia stiklas, didelę reikšmę reikia teikti saugumui. Įprastai veidrodis apklijuojamas apsaugine plėvele. Jei netyčia jis sudaužomas, stiklas lieka savo vietoje, nepažyra šukės.

Prie įvado į stumdomų spintų pasaulį reikia pridėti ir informaciją apie aukštį. Jei namuose aukštos lubos ir norite visą erdvę užpildyti, pagalvokite ilgiau. Žinoma, tokiu būdu turėsite daug vietos daiktams, tačiau ar juos pasieksite? Jei kaskart reikės pasilipti ant kėdės ar kopėčių, vėliau klausite savęs, kodėl įsigijote tokią aukštą spintą. Nors, jei ten laikysite retai naudojamus daiktus, toks sprendimas atrodo visai logiškas.

Kai į akiratį pakliūva stumdomos spintos, kyla klausimas, ar jos netriukšmingos. Jei dalys ir sumontavimas kokybiški, tuomet durys darinėsis sklandžiai ir be jokio garso. Na, o jei kažkur liko spraga, tuomet kankins girgždėjimas arba cypimas. Jei tai pasireiškia ne iš pradžių, tenka vėl kreiptis į specialistus, kurie ieškotų priežasties. Tačiau normaliomis sąlygomis stumdomos durys džiugina tyliu darinėjimu.

Tai štai kokios tos stumdomos spintos. Ar naudingą įsigyti tokį produktą? Mažų mažiausiai galima pasakyti, kad jis tikrai vertas dėmesio.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai