Išrastas ilgalaikis makiažas?

rasytojas avataras

Posted on :

Viena didžiausių ir pastoviausių pasaulio industrijų, t.y. grožio srities, nuolat bando rasti ir pasiūlyti grožio kulto nariams naujoves, ilgalaikę jaunos išvaizdos tabletę. Tik tai nėra taip paprasta. Viena labiausiai žmonėms rūpimų sričių yra veido, kuriai prižiūrėti yra sukurta begalė sprendimų. Nors pasaulyje jau kurį laiką plačiai naudojama grožio paslauga – permanentinis makiažas, bet lietuvoje ši procedūra vis dar tik populiarėjanti. Tad kas yra tas permanentinis makiažas?

Pirmiausia, reikia paminėti, kad permanentinis makiažas, kitaip liaudyje dar vadinamas permanentas, mikrobladingas ar mikropigmentacija, yra ilgalaikis, bet ne amžinas sprendimas. Tai yra procedūra, kurios metu specialios technikos pagalba į epidermio sluoksnį įvedamas tam skirtas permanentinio makiažo pigmentas. Tai yra paviršinis odos sluoksnis, jo gylis 0,4-0,8 mm. Laikui bėgant ir odą veikiant UV spinduliams, kitiems išorės veiksniams, permanentinio makiažo zona palengva nekeičiant formų ir spalvos blunka. Verta paminėti, kad šiai procedūrai yra būtina naudoti tik tam skirtus mikropigmentacijos pigmentus, rinktis tik kokybiškas ir pripažintas pasaulyje priemones. Juk tai yra veido sritis, mūsų išvaizdos pagrindinis elementas. Aptarkime pagindines ilgalaikio makiažo zonas.

 

Antakių permanentas. Tai pati populiariausia zona, dažna moteris pradeda būtent pasirinkdama koreguoti jų formą bei spalvą. Šiai zonai galima atlikti skirtingo tipo permanentinius makiažus: ombre, mikrobladingą, plaukelių ir panašiai. Klientei ir makiažo specialistei vizualizavus norimą eskizą yra pereinama prie jo realizavimo.

Lūpų permanentinis makiažas. Vis dar populiarėjanti zona, kurią nori pagražinti moterys skiriančios lūpų priežiūrai laiko kiekvieną dieną. Lūpoms suteikiama norima tolygi spalva, blizgumas, fiksuojami kontūrai. Lūpos atrodys nepriekaištingai bet kuriuo metu, net keletą metų džiaugsitės puikia išvaizda.

Taip pat rinkoje galima rasti akių vokų linijų permanentinį makiažą siūlančių specialisčių.

 

Nors permanentinis makiažas lietuvoje jau gerokai pasistūmėjo kaip grožio paslauga, vis dar yra dvejojančių dėl pasirinkimo. Todėl reikėtų rinktis savo srities profesionalus, atidžiai apžiūrėti jų atliktus darbus, registruotis konsultacijoms, kuriose plačiau susipažinsite su jums rūpimais klausimais.
Plačiau apie makiažo subtilybes galite paskaityti permanentinio makiažo specialistės Vilmos Kulikauskytės svetainėje https://vilma-permanent.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *