Iš ko gaminamos įtempiamos lubos?

rasytojas avataras

Posted on :

Įtempiamos lubos – patrauklus sprendimas norintiems kokybiškų lubų už žemą kainą. Tačiau ar kada pagalvojote, iš ko šios lubos yra gaminamos ir kodėl jos taip vertinamos? Šiame straipsnyje atsakysime į šiuos klausimus ir pateiksime visą svarbią informaciją, kurią privalo žinoti kiekvienas norintis savo namuose įsirengti įtempiamas lubas.

Įtempiamos lubos iš PVC plėvelės

PVC plėvelė – pati populiariausia medžiaga naudojama įtempiamų lubų gamybai. Kodėl? Todėl, kad jos kaina yra labai žema, kokybė stulbinanati, o pasirinkimas tiesiog milžiniškas!

Įtempiamos lubos kaina dažniausiai svyruoja apie 10-12 Eur už kvadratinį metrą. Tad įtempiamas lubas galima įsigyti už tikrai patrauklią kainą.

PVC plėvelė yra itin patvari, todėl įtempiamas lubas galime vadinti ilgaamže investicija. Iš šios plėvelės pagamintos lubos, priešingai nei paprastai nudažytos lubos, netrūkinėja, neskylinėja ir  neblunka. Dėl šios priežasties labai ilgai išlaiko savo pirminę išvaizdą. Taip pat ant jų neatsiras nepageidaujamų vandens lašelių ir pelėsio, nes ant PVC plėvelės nesikondensuoja drėgmė. Tad jas galima montuoti ne tik svetainėje, virtuvėje ar miegamajame, bet ir vonios kambaryje ar net baseine.

PVC plėvelė gali būti įvairių rūšių, todėl šio tipo lubas galima priderinti prie bet kokios patalpos interjero. Plėvelė gali būti matinė, satininė, blizgi ar net skaidri. Galima rinktis tiek klasikines baltas, tiek ir kitų spalvų ar net tekstūrų lubas. Na o jeigu, vis gi neatrasite norimos plėvelės spalvos ar tekstūros, galima tiesiog ant jos perkelti pasirinktą paveikslėlį ar širdžiai mielą nuotrauką.

Medžiaginės lubos

Įtempiamos lubos gali būti pagamintos ne tik iš PVC plėvelės, bet ir iš specialaus audinio, kuris dar dažnai vadinamas besiūliu, kadangi yra platesnis už PVC plėvelę. Medžiaginės įtempiamos lubos gaminamos iš poliesterio, kuris yra inpregnuojamas su poliuretanu. Savo išvaizda medžiaginės lubos primena dažytų lubų paviršių ir taip pat kaip ir PVC plėvelė pasižymi ilgaamžiškumu.

Medžiaginės lubos greitai sumontuojamos ir yra atsparios dideliems temperatūrų skirtumams. Dėl šios priežasties jas galima montuoti ir tose patalpose, kuriose temperatūra gali nukristi žemiau 0 laipsnių.

Dar vienas svarbus privalumas šio audinio plotis. Jis gali siekti net iki 5,2 m. Tai yra pranašumas, jei įtempiamas lubas norime montuoti didesnėse patalpose.

Taigi, įtempiamos lubos gali būti dviejų rūšių: pagamintos iš PVC plėvelės arba iš specialaus audinio. Kiekviena iš šių medžiagų yra ilgaamžės ir turi tik sau būdingų savybių. Tačiau kurios yra pačios geriausios jūsų atveju jums patars MB „Lubų menas“ įtempiamų lubų specialistai. Su jais susisiekti galite telefonu +37064747647 arba elektroniniu paštu info@lubumenas.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *