Internetinė svetainė ir internetinės parduotuvės, kodėl jas turint reikalingos SEO paslaugos?

rasytojas avataras

Posted on :

Daugelis įmonių, vykdančių veiklą internetinėje erdvėje, įsivaizduoja kad tiek ir pakanka – susikurti gražią, šiuolaikiško dizaino internetinę svetainę ar internetinę parduotuvę. Žinoma, graži ir šiuolaikiška internetinė svetainė ar internetinės parduotuvės yra pirmas žingsnis. Tačiau tai gali neduoti norimos ar išvis jokios naudos, jei nebus atlikti kiti, kur kas svarbesni žingsniai.

Tam kad internetinė svetainė ar internetinės parduotuvės duotų norimos naudos, reikalinga veiksmų visuma, kas leistų potencialiems klientams rasti pastarąsias internete ir jose apsilankyti. Ši dažna klaida daroma dėl kelių pagrindinių priežasčių. Pirmoji – tiesiog žinių stoka, neretai tenka išgirsti “o ką daugiau galima padaryti?”. Antroji – visas dėmesys sutelktas į parduodamas prekes ar teikiamas paslaugas, nesirūpinant jų populiarinimu, viešinimu, įvardžio formavimu, kadangi “tai” yra trečiaeilis dalykas. Trečioji –  vis dar didelis nepasitikėjimas marketingo agentūromis ir jų teikiamomis paslaugomis “dideli pinigai – sunkiai pamatuojama nauda”. Ketvirtoji – labai tipinis lietuviškas požiūris “galime patys pasidaryti: užsidakysim kokį skelbimą, sudalyvausime kokioje nors parodoje ir pan.”.

Tačiau šiandienos pasaulis, vartotojiškumas, poreikiai diktuoja visai kitokias taisykles. Pirkėjai renkasi populiarias, lengvai randamas prekes ir paslaugas, žinoma visada vertinamas ir kainos bei kokybės santykis. Tai vien “mūsų puikiai atlikti darbai yra geriausia reklama”, ar “rekomendacijos apie mus sklinda iš lūpų į lupas” – nepakanka. Žinoma, geros rekomendacijos ir klientų atsiliepimai yra labai svarbūs ir naudingi, tik juos taip pat turi sužinoti kuo didesnis ratas pirkėjų, kad jūsų verslas klestėtų. Taigi grįžtame prie to paties, reikia skirti atitinkamą dėmesį prekių ir paslaugų viešinimui. Ir internetinėje erdvėje – internetinė svetainė, internetinės parduotuvės yra jūsų verslo ar veiklos veidrodis, dėl šios priežasties reikia jūsų klientams padėti į jas ateiti.

SEO paslaugos yra šiuo metu itin aktualios. Populiariai kalbant SEO paslaugos yra tai, kas leidžia įmonėms, kurios turi internetinę svetainę ar internetinę parduotuvę, būti surandamoms internetineje Google paieškoje ir ne kažkuriam n-tajam puslapyje, iki kurio retas kuris “nueina”, bet pirmuosiuose puslapiuose.

Taigi SEO paslaugos atliekamos tam, kad internetinė svetainė ar internetinės parduotuvės pakiltų į Google paieškos sistemos rezultatų pirmus puslapius. Natūralu, kai internetinė svetainė ar internetinės parduotuvės yra lengvai surandamos, labai didelė tikimybė, jog pirkėjai ir klientai apsilankys jose bei apsipirks ar užsisakys paslaugas. Todėl pasirinktos SEO paslaugos neretai internetinių svetainių ir internetinių parduotuvių turėtojams turi ir aiškiai pamatuojamą pinigę naudą – didesnius pardavimus. Daugiau apie SEO paslaugas skaitykite www.seofausta.lt

Straipsnį parengė Fausta Lisaitienė, SEO Fausta

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *