Internetas namams: ką rinktis?

rasytojas avataras

Posted on :
,
internetas

Turbūt šiandien niekas neįsivaizduoja savo gyvenimo be interneto. Juo naudojamės ne tik dirbdami, bet ir namuose, taip pat laisvalaikiui. Internete praleidžiame daug laiko ir ten ne tik ieškome informacijos, bet ir apsiperkame, pramogaujame. Todėl namų internetas tampa vis aktualesniu. Šiandien rinkoje yra įvairių pasirinkimų, tad verta pagalvoti, kokį variantą geriausiai rinktis Jums.

Pasidomėkite greičiu

Greitis yra svarbiausias kriterijus, renkantis internetą. Jeigu ieškote interneto namams ar norite pasirinkti naują tiekėją, pirmiausia reikėtų pasidomėti, kokį greitį tiekėjas gali pasiūlyti. Nuo to priklausys, kaip kokybiškai internetas veiks, kiek daug ir kaip galėsite juo naudotis. Pavyzdžiui, jeigu namuose internetu vienu metu naudojasi ne vienas namiškis, reikėtų rinktis greitą internetą. Taip išvengsime lėto greičio, atvejų, kai kažkas kažkam neveikia, striginėja filmas ar nepavyksta greitai išsiųsti duomenų kolegoms. Tokiu atveju puikus pasirinkimas šviesolaidinis internetas, kuris gali pasiūlyti iš tiesų greitą internetą ir stiprų ryšį. Pamatysite, kaip patogu dirbti ir naudotis internetu, kai jis iš tiesų yra greitas.

Kaip žinoti, koks internetas dabar?

Jeigu norite keisti tiekėją, pirmiausia, reikėtų pasidomėti, kokio greičio internetą jis gali pasiūlyti ir koks greitis šiuo metu yra Jūsų namuose. Tai sužinoti galite nesugaišdami daug laiko, vos per minutę ar dvi. Tam tereikia pasinaudoti greičio matuokle internete, kuri per kelias minutes parodys, koks šiuo metu yra Jūsų interneto greitis. Kai kurie interneto tiekėjai tokias matuokles siūlo išbandyti netgi jų pačių interneto puslapyje. Pabandykite kelis kartus skirtingu metu išmatuoti greitį, kad žinotumėte, ar koks internetas yra namuose skirtingu metu, naudojantis juo vienam ar daugiau žmonių.

Ieškantiems patogumo

Vis daugiau žmonių namams išbando mobilų internetą. Tai yra 4G internetas, kuris yra labai patogus naudoti. Šis pasirinkimas puikiai tinka namams, o kartu su juo galite keliauti bet kur, kur Jums reikalingas internetas. Tai reiškia, kad jeigu keliaujate, ar išvykstate į sodą ar sodybą, Jums nereikia jaudintis, kad ten nebus interneto, nes jį galite pasiimti kartu su savimi. Tai kokybiškas ir greitas internetas, kurio galite naudotis bet kur, kur esate. O svarbiausia, kad pasirinkus tinkamą tiekėją, galima pasiekti ne tik 300 Mb/s greitį, bet ir siųstis neribotą kiekį duomenų. Tai reiškia, kad įsigiję patogų internetą namams, jį galėsite naudoti ne tik namuose, bet ir bet kurioje vietoje, kur būsite patys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *