HELLO, VASARA! – anglų kalbos DIENOS STOVYKLA Vilniuje

rasytojas avataras

Posted on :

HELLO, VASARA! – anglų kalbos DIENOS STOVYKLA Vilniuje

Ankstyvasis ugdymas ir anglų kalba vaikams

Ar pastebėjote, kaip greitai Jūsų mažametis vaikas perpranta filmuose išgirstas angliškas frazes? Tai geras ženklas, rodantis kalbinius vaiko talentus, kurių lavinimu vertėtų pasirūpinti kuo anksčiau.

Kaip teigia anglų kalba vaikams Vilniuje užsiimančios VšĮ „Mažieji šnekučiai“ direktorė Dalia Gečaitė-Brasiūnienė, šiuo metu visame pasaulyje ryškėja tendencija vis jaunesnius vaikus pradėti mokyti užsienio kalbų. Ankstyvoji vaikystė yra puikus laikas pradėti mokyti vaikus anglų kalbos, nes jie geba viską itin lengvai įsisavinti, prisiminti ir mokytis. Vilniaus valstybiniuose ir privačiuose vaikų darželiuose bei mokyklose „Mažieji šnekučiai“ jau septynerius metus moko 3-8 metų vaikus anglų kalbos bei padeda efektyviai pasiruošti mokyklai. Ankstyvojo ugdymo mokyklėlėje anglų kalba vaikams perteikiama žaidimų forma, tuo pačiu ugdant ir bendravimo, mąstymo, kūrybiškumo įgūdžius“. „Paskatinti sėkmingos ankstyvojo anglų kalbos ugdymo praktikos, nusprendėme vasaros metu padovanoti vaikams dar daugiau galimybių tobulinti anglų kalbą ir organizuojame anglų kalbos dienos stovyklą“, –  savo planais pasidalino Maziejisnekuciai.lt vadovė.

„Hello, vasara“ dienos stovykla – pamokos, išvykos, eksperimentai ir žaidimai

2019 m. birželio ir liepos mėnesiais Maziejisnekuciai.lt kviečia 5-10 metų vaikus: anglų kalbos dienos stovykla Vilniuje „Hello, vasara!“. Šios vaikų vasaros stovyklos metu dalyviai 5 dienas nuo ryto iki vakaro (7:45-17:15) praleis anglakalbėje aplinkoje ir interaktyviai lavins visus anglų kalbos įgūdžius (kalbėjimo, klausymo, skaitymo, rašymo). Stovyklos programoje be intensyvių anglų kalbos užsiėmimų vaikų dar laukia kūrybiniai projektai, moksliniai eksperimentai, edukacinės išvykos, įdomūs svečiai bei aktyvus judėjimas ir užsiėmimai gryname ore.

Dienos stovykloje anglų kalba vaikams bus dėstoma ne tik pamokų metu, bet bus integruojama ir į visas dienos veiklas. Anglų kalbos dienos stovykla „Hello, vasara!“ per 5 stovyklos dienas vaikučiams pasiūlys susipažinti su 5 skirtingomis temomis. Iš viso stovyklos programą sudarys 10 šio amžiaus tarpsnio vaikams aktualių temų: šeima ir namai; sveikas maistas; nuostabioji planeta; gyvūnai; laisvalaikis ir pomėgiai; profesijos; pasakos; kelionės; miestas; drabužiai. Atsižvelgiant į dienos temą bus vykdomos ir edukacinės išvykos. Pavyzdžiui, sveiko maisto tema bus pratęsiama praktiniu apsilankymu kepykloje, o drabužių ir mados tema – išvyka į mados parodą. Anglų kalbos dienos stovyklos užsiėmimas ves kvalifikuotos ir vaikų labai mylimos VšĮ „Mažieji šnekučiai“ anglų kalbos mokytojos. Su konkrečių stovyklos temų aprašymais ir datomis kviečiame susipažinti Maziejisnekuciai.lt svetainėje.

Kiek kainuoja anglų kalbos dienos stovykla „Hello, vasara!“ ir kokios nuolaidos yra taikomos? Kokios yra tikslios stovyklos vietos bei datos? Kur galima pamatyti stovyklos dienos veiklų tvarkaraštį? Į visus šiuos klausimus esame paruošę detalius atsakymus „Mažieji šnekučiai“ tinklapyje http://www.maziejisnekuciai.lt , maloniai kviečiame apsilankyti. Primename, kad stovyklos vietų skaičius ribotas, tad skubėkite registruotis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *