Grožio salonas primena nepamiršti savęs!

rasytojas avataras

Posted on :

Be reguliaraus plaukų kirpimo, dažymo ar palepinimo tam tikromis procedūromis, nei viena moteris neįsivaizduoja savo gyvenimo. Nors gali pasirodyti, kad visa tai daroma siekiant išorinio grožio, reikia nepamiršti, kad plaukų kirpimas padeda plaukams greičiau atsinaujinti ir išlikti sveikiems, o atkuriamosios ar maitinamosios kaukės stiprina plaukus ir suteikia jiems daugybę kitų, taip reikalingų vitaminų.

Kartais moterims atrodo, kad jeigu vizualiai plaukai neatrodo pažeisti, jokių procedūrų jiems nereikia, tačiau tai – ne tiesa. Kirpykla Kirpkis LT, įsikūrusi viename didžiausių Vilniaus miesto mikrorajonų – Fabijoniškėse, primena moterims nepamiršti savęs, o ypač – savo plaukų, kuriuos taip mylime ir vertiname.

Salonas siūlo procedūras, kurios atstato plauko struktūrą, drėkiną galvos odą ar pamaitina lūžinėti linkusius plaukų galiukus. Jeigu jaučiate, kad norite palepinti plaukus, tačiau nežinote, ko jiems trūksta, visada galite pasikonsultuoti su mūsų profesionalėmis, turinčiomis tarptautinius sertifikatus ir savo įgūdžius tobulinusiomis ne vienuose mokymuose. Jos atsakys į visus klausimus bei išrinks Jums reikalingą ir tinkamą procedūrą, kuria tikrai nenusivilsite.

Salono įkūrėja ir direktorė Vilma Kuitniauskienė sako, kad pagrindinis jų tikslas – paryškinti išorinį moterų grožį, sutelkiant dėmesį į vieną iš svarbiausių elementų – plaukus, būtent todėl visos salone dirbančios meistrės gali pasigirti didesne nei 5 metų patirtimi, tad nei vienas klientas netaps dar nepatyrusios praktikantės eksperimentu. Taip pat plaukų stilistės – kirpėjos naudoja tik aukščiausios klasės ir profesionaliam darbui skirtus produktus,  o KEUNE plaukų dažai, naudojami kirpykloje, sukurti taip, kad kuo mažiau pažeistų Jūsų plauką. Be to, profesionalių plaukų priežiūros priemonių naudojimui namuose galite įsigyti mūsų salone.

Siekdami, kad klientų apsilankymas mūsų salone būtų kuo jaukesnis ir malonesnis, rūpinamės ne tik Jūsų plaukais, bet ir Jumis: procedūrų metu nemokamai siūlome karštų gėrimų – kavos ar arbatos.

Primename, kad salonas yra atviras ir mažiesiems. Žinome, kad kartais gyvenime nutinka taip, kad moterys, užsirašiusios į kirpyklą, supranta, kad tuo metu niekas negali prižiūrėti vaiko. Nebėda! Turime specialiai vaikams skirtą žaidimų erdvę…

Kirpykla Fabijoniškėse savo klientams siūlo ir nemokamą automobilių stovėjimo aikštelę.

Salonas dirba darbo dienomis nuo 9 ryto iki 20 vakaro, tam, kad apsilankymas būtų patogus ir dirbančioms.

Laukiame Jūsų apsilankant, pažadame gerą laiką ir puikius rezultatus!

O jei kam Fabijoniškės ne pakeliui, kirpykla Justiniškėse kviečia apsilankyti adresu Justiniškių g. 109.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai