Greitas automobilių pardavimas

rasytojas avataras

Posted on :
,

Visi nori parduoti savo turimus automobilius kuo greičiau, tačiau tai nevisada pavyksta. Rinka šiuo metu yra perpildyta įvairiausiais variantais, tad savo parduoti gali būti kiek sunkoka. Taip pat atkreipkite į kainas, kad visi stengiasi pasiūlyti savo automobilius už geresnes kainas, kad tik greičiau parduotų. Dabar artėja kasmetinis taršos mokestis, tad automobilius turinčius didesnius CO2 gali tapti parduoti dar sunkiau. Jei jūs norite parduoti kur kas greičiau savo turimą automobilį, mes siūlome jums pasinaudoti paslaugomis – automobilių supirkimas  .

Kas per paslauga auto supirkimas?

Tai puiki paslauga visiems asmenims, kurie nori greičiau parduoti savo automobilį. Kartais atsitinka taip, kad rinkoje iškrenta geras variantas, tačiau neturime pinigų ir jį norime įsigyti, o mūsų automobilio niekas neperka. Todėl jis gali būti nupirktas mūsų komandos – supirkėjų.

Supirkėjai yra nuolatos atrinkinėjami iš visos Lietuvos, tad jie išsidėstę visuose miesteliuose ir kaimeliuose. Jūsų lokacija visiškai jiems nebus svarbi ir gali atvykti bet kada apžiūrėti jūsų transporto. Taip pat puiki paslauga, kadangi gali būti nupirkti bet kokios būklės automobiliai arba kitos transporto priemonės. Nėra svarbu ar jūsų automobilis yra tvarkingas, turintis įvairiausių gedimų, netvarkinga išvaizda, gedimai, skendę, su pasibaigusia technine apžiūra, nurašyti draudimo kompanijų.

Kaip pasiūlyti ?

Jeigu susidomėjote paslauga kuri vadinasi ,, Greitas automobilių pardavimas“ tuomet jums reikia užeiti į jų internetinį puslapį autosupirkejai24.lt . Tame puslapyje jūs pamatysite pasiūlymo pildymo formą, kuria jums teks užpildyti. Puiku, kad užpildžius vieną kartą pasiūlymą, automatiškai yra išsiunčiamas pasiūlymas visiems. Jeigu nenorite siūlyti visiems supirkėjams, tuomet galite užeiti į skiltį supirkėjai ir išsirinkti kelis norimus supirkėjus.

Paslaugos privalumai

Ši paslauga kaip ir visos turi nemažai privalumų. Gali būti perkami prastos būklės transporto priemonės, kadangi joks potencialus pirkėjas nežiūrės sau netvarkingos transporto priemonės, nebent jis būtų koks nors tvarkytojas arba perpardavinėtojas. Galime padėti sutvarkyti visus reikiamus dokumentus ir gauti jums SDK kodą. Jūs gausite pinigus jau tą pačią dieną, kai tik sutiksite su pirkėjo pateiktu pasiūlymu. Išsirinksite patys norimą lokaciją ir vietą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *