Geriausia dovana moteriai – auksiniai papuošalai

rasytojas avataras

Posted on :

Artėjant šventėms dažnas vyras pradeda sukti galvą, ką padovanoti savo mylimai moteriai. Pirma mintis „Ji juk viską turi“ dažniausiai sukelia tokį stresą, kad kartais sunku atsikratyti jo iki pat švenčių.

Vyrams reiktų žinoti vieną paprastą dalyką. Moterims aukso niekada nebus per daug, net jei ji ir turi kažkokį papuošalą. Tai dažniausiai būna auksiniai vestuviniai žiedai, nešiojami metų metais. Ką gi padovanoti šioms šventėms?

Auksinės grandinėlės – subtiliai elegancijai

Moters kaklas ir krūtinė visada reikalauja ypatingų papuošimų. Nuo senovės Egipto laikų būtent ši kūno vieta sulaukdavo daugiausiai auksinių papuošalų. Nereikia išradinėti dviračio XXI amžiuje – tiesiog padovanokite auksinę grandinėlę. Auksinės grandinėlės gali būti pačios įvairiausios. Plonytės ir gana ilgos yra skirtos pasikabinti kažkokiam brangiam pakabukui. Jei jau tokią perkate, pagalvokite ir apie pakabuką, jei jo neturi.

Storesnė, bet trumpesnė grandinėlė pabrėžia moters kaklą. Čia persistengti nereikėtų, nes per stambi auksinė grandinėlė primins reperį iš muzikinio vaizdo klipo, o ne subtilią damą, kuriai norite išreikšti savo pagarbą ir meilę.

Auksinės grandinėlės kabinamos ir ant rankos, ne tik ant kaklo. Jos trumputės, tačiau įmantriai padarytos ir iš karto patraukia dėmesį. Ypač, kai nešiojama suknelė trumpomis rankovėmis ir apnuoginama ranka.

Auksinės apyrankės tinka ne kiekvieną dieną

Auksinės apyrankės yra skirtos nešioti ypatingomis progomis. Kasdieną jų nešioti nelabai išeis, priešingai, nei grandinėles, kurių kartais nebūtina nusiimti net einant miegoti. Apyrankės, kaip jau minėjome, gali būti grandinės tipo. Taip pat ir žiedų. Kartais auksiniai žiedai yra sujungiami vienas su kitu taip suformuojant originalų papuošalą. Kartais pasitaiko ir ne visiškai uždarų apyrankių. Jos patogios tuo, kad ant riešo gali būti užmaunamos jį šiek tiek pasukus.

Auksinės apyrankės gali būti užmaunamos ant rankos, arba užsegamos. Geriau laikosi užsegamos, nes užmaunamos yra gana didelio diametro, tad jas nešioti reikia labai atsargiai, kad netyčia nepamestų.

Apyrankės turi būti originalios, dėl to juvelyrai ieško naujų formų ir stilių. Taip atsiranda apyrankės su auksiniais elementais. Tai tekstilinė apyrankė, kurios tam tikros dalys yra auksinės. Atrodo originaliai, o ir kainuoja kur kas mažiau, nei masyvios apyrankės.

Auksiniai papuošalai yra vertingi ilgą laiką. Dėl to neabejokite, ar verta įsigyti gana brangiai kainuojančius papuošalus. Dabar sumokėję 300 eurų, po kelių metų galite didžiuotis turėdami 1000 vertų juvelyrinių dirbinių. Tiesa, juos reikės saugoti ir prižiūrėti, jei dažnai nedėvite. Bet kuriuo atveju, tai ideali dovana mylimai moteriai. Ypač, jei papuošalai yra rankų darbo, vienetiniai, pagaminti profesionalių juvelyrų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *