Gėlių stovai – išskirtinio interjero namų elementas

rasytojas avataras

Posted on :

Norite sukurti originalų, stilingą interjerą namuose? Tam labai svarbu ne tik dailūs baldai, bet ir apgalvotos kitos interjero detalės. Tokie elementai kaip gėlių stovai, paveikslai, veidrodžiai ar vazos gėlėms labai dažnai tampa interjero akcentais, kurie gali visiškai pakeisti erdvė.

Nebūtina keisti baldų

Norite atnaujinti namus? Tam visai nebūtina keisti baldus ar daryti didžiulių remontų. Tinkamai parinkti interjero elementai gali padėti pakeisti namų erdves ir suteikti joms naujo įvaizdžio. Pavyzdžiui, stovai yra puikus pasirinkimas namų atnaujinimui. Jūsų svetainėje vyrauja panašių spalvų paletė ir atrodo, kad norisi kažko naujo ir šviežio? Įsigykite didelį ir ryškų stovą gėlėms. Stilingas juodos ar auksinės spalvos stovas bus tikra puošmena erdvėje.

Kaip priderinti stovą?

    • Forma. Gėlių stovai gali būti įvairių formų. Vieni yra stačiakampiai, kiti kampuoti, treti apvalių formų. Reikėtų rinktis tokį stovą, kuris geriausiai tinka Jūsų namų erdvei. Vieni jų skirti gėlių vazonams, o ant kitų galima kažką padėti. Pavyzdžiui, vazas su pamerktomis gėlėmis.

    • Stilius. Nepamirškite, kad gėlių stovas, net jeigu ir bus akcentinis erdvės elementas, jis turi derėti su bendru interjeru. Jeigu namuose vyrauja brangūs elementai, tuomet didelis auksinės ar juodos spalvos stovas tikrai puikiai tiks. O jeigu namuose vyrauja jaukus, šiltas interjeras, rinkitės medinius stovus, kurie tik dar labiau pabrėš namų stilių.

    • Tipas. Stovai gali būti skirtingų tipų. Vieni yra tokie, jog ant jų statomi gėlių vazonai, kiti pagaminti taip, jog į juos įsileidžia gėlių vazonas augalams. Todėl reikėtų pagalvoti, kokio tipo vazonas labiausiai tiktų Jūsų namams ar kitai erdvei, kur ketinate statyti stovą.

Gėlių stovai – ne tik namams

Gėlių stovai gali būti puikus pasirinkimas ne tik namų erdvėse. Kokybiški, dideli stovai yra labai populiarus kiemuose, terasose, balkonuose. Svarbu pasirinkti kokybiškas medžiagas, kad stovai ilgai išlaikytų savo išvaizdą.

Be to, labai dažnai gėlių stovai naudojami įvairiose šventėse ir pobūviuose. Tai puikus dekoro elementas. Tereikia tik šiek tiek fantazijos. Pavyzdžiui, gėlių stovas gali būti panaudotas kaip dekoro elementas skintoms gėlėms vazose pastatyti. Taip pat stovai naudojami kaip žvakių laikikliai. Daugybė žvakių ant skirtingame aukštyje esančių stovo paviršių atrodo itin romantiškai. Tad toks elementas puikiai tiks netgi vestuvėms. Tokie stilingi stovai gali būti panaudojami ir svečių knygai ar netgi maistui. Pavyzdžiui, pastačius kelis aukštus gėlių stovus, ant jų galima serviruoti saldaus stalo desertus ir taip sukurti ne tik skaniai kvepiančią, bet ir labai stilingą šventės erdvę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *