Gausaus prakaitavimo gydymas botulino toksino injekcijomis

rasytojas avataras

Posted on :

Gausus prakaitavimas gali būti varginanti ir ypač nemaloni problema. Esant padidėjusiam prakaitavimui jaučiamas diskomfortas dėl nemalonaus kvapo ar matomų prakaito žymių ant rūbų. Su tuo susiduriantys žmonės gali jaustis nejaukiai žmonių susibūrimuose, darbe ar net artimų draugų rate. Tam, kad nereiktų nuolatos patirti tiek fizinį, tiek emocinį diskomfortą, šią problemą reikia spręsti ir visa laimė ji gali būti išsprendžiama. Gausaus prakaitavimo gydymas botulino toksino injekcijomis yra efektyvus būdas sureguliuoti padidėjusį prakaitavimą.

Kaip veikia botulino toksinas? Botulino toksinas yra suleidžiamas į tas kūno vietas, kuriose jaučiamas padidėjęs prakaitavimas. Taip yra blokuojamas nervinio impulso perdavimas prakaito liaukoms. Jos nebeišskiria prakaito ir žmogaus nebevargina gausus prakaitavimas. Procedūra yra saugi bei neskausminga, kadangi prieš ją vietos, kuriose atliekamos injekcijos, patepamos nuskausminamuoju kremu. Procedūra trunka 20-40 minučių. Rezultatas pradedamas jausti jau praėjus 2-4 dienoms po procedūros, o po 1-2 savaičių jau bus jaučiamas maksimalus veiksmingumas, kuris trunka 6-12 mėnesių. Kad nevargintų gausus prakaitavimas, dažniausiai pakanka vienos injekcijos per metus.

Po procedūros galima grįžti prie įprastos dienotvarkės, tačiau reikėtų laikytis tam tikrų apribojimų. Po procedūros patariama kelias valandas išlikti vertikalioje padėtyje (negulėti). Taip pat srityse, kur buvo atliktos injekcijos, tą pačią dieną po procedūros negalima naudoti kosmetikos priemonių. Savaitę po procedūros rekomenduojama nesilankyti pirtyse, saunose, soliariume, nesideginti saulėje. Gausaus prakaitavimo gydymas botulino toksino injekcijomis negali būti taikomas nėščioms ar kūdikį maitinančioms moterims, taip pat esant kraujo krešumo ligoms, infekciniams susirgimams, lėtinių ligų paūmėjimui, padidėjusiam jautrumui botulino injekcijoms.

Jeigu jaučiate, kad gausus prakaitavimas turi neigiamą įtaką Jūsų gyvenimo kokybei, nedelskite ir spręskite šią problemą. Jūs nesate vienintelis, kuris susiduria su šia problema, tad junkitės prie žmonių, kurie ją išsprendė ir nebeturi nuolatos dėl jos nerimauti.

Domina gausaus prakaitavimo gydymas Kaune? Maloniai kviečiame apsilankyti estetinės ir lazerinės dermatologijos klinikoje Amber Esthetic ir Jums bus suteiktas profesionalus gydymas. Lauksime Jūsų apsilankant!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai