Flowers and lovers: daugiau nei tik gėlių studija

rasytojas avataras

Posted on :

Užsiminus, kad Flovers and lovers yra gėlių studija, dažnas pagalvoja tik apie gėles ir puokštes, kurias galima įsigyti vietoje. Tačiau Flowers and lovers yra kur kas daugiau nei tik tai. Augantis verslas kiekvienais metais plečia savo asortimentą ir siūlomas paslaugas, todėl Flowers and lovers galite atrasti ir daugiau nei tik paprastoje gėlių parduotuvėje. 

Flowers and lovers produktai

Flowers and lovers savo gėlių asortimente siūlo įvairiausias gėles. Čia atrasite paprastų žiedų, kaip gvazdikėliai, rožės, chrizantemos, arba šiek tiek daugiau egzotikos. Flowers and lovers siūlo žiedus iš įvairių ūkių visame pasaulyje. Venas populiariausių variantų – banksija, gėlė iš Australijos, kuri savo grožiu pakeri kiekvieną. 

Be gėlių ir gėlių puokščių, Flowers and lovers galite atrasti ir interjerą pagyvinančių detalių. Įvairių formų žvakės, kurios yra rankų darbo ir pagamintos iš sojų vaško, bei vazų savo puokštėms ir gėlėms laikyti. 

Taip pat Flowers and lovers atrasite ir kambarinių gėlių, kurios leis jums pasijusti lyg gamtoje. 

Flowers and lovers siūlomos paslaugos

Turbūt nenustebinsime, jog Flowers and lovers puokštes ir gėles galima užsisakyti iš anksto. Tai leis jums laiku pasirūpinti tinkama puokšte bei jos pristatymu į reikiamą lokaciją. Dažniausiai užsakomos iš anksto puokštės yra skirtos vestuvėms ar didelėms verslo šventėms. Tačiau pasirūpinti puokšte iš anksto galite bet kuriai progai – Flowers and lovers komanda pasiruošusi padėti visada. 

Flowers and lovers taip pat turi specialius pasiūlymus ir verslams. Tai yra gėlių prenumeratos į darbo erdves. Flowers and lovers periodiškai pristatys naujas puokštes jūsų erdvėms pagal jūsų pasirinkimus ir poreikius. Jums nereikės rūpintis papildomais dalykais, o ir pačios gėlės atrenkamos kruopščiai ir reikalauja ne daug priežiūros. 

Be įvairių užsakymų, Flowers and lovers siūlo ir puokščių dirbtuves, kas gali tapti puikia pramoga mergvakariui ar kitai progai. Dirbtuvių metu Flowers and lovers komanda išmokys tinkamai kurti puokštes, jas sudėlioti, prižiūrėti. Čia galėsite pademonstruoti savo kūrybingumą, o Flowers and lovers pamokys įvairių puokščių kūrimo subtilybių, apie kurias galbūt net nepagalvojote. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai