Ekspertų patarimai: viskas, ką turite žinoti apie krovinių gabenimą į Suomiją

rasytojas avataras

Posted on :
,

Jei jūsų verslas susijęs su didelių kiekių ar didelių matmenų krovinių gabenimu ir jūsų neriboja laikas, gabenimas keltais jums gali būti labai naudingas. Visiems, siunčiantiems krovinius tarptautiniu mastu, gerai žinoma, kad jūrų krovinių gabenimas yra pasirinkimas, siūlantis krovinių vežėjams pervežimo paslaugas už mažiausią kainą palyginus su krovinių gabenimu kitomis transporto priemonėmis. Kaip vienas iš seniausių krovinių vežimo variantų, jis taip pat yra vienas iš labiausiai prieinamų, nes vandens keliai dengia didžiąją mūsų planetos dalį. Tiesą sakant, daugiau nei 90 procentų pasaulyje gabenamų prekių veža tarptautinė laivybos pramonė.

Štai keli patarimai kodėl verta krovinius gabenti keltais.

  • Ekonomiškumas

Laivybos pramonė siūlo konkurencingiausias krovinių gabenimo išlaidas, ypač dideliais atstumais. Palyginimui, kai kurie skaičiavimai rodo, kad krovinių gabenimo jūra išlaidos paprastai yra keturis–šešis kartus pigesnės nei oro transportu.

  • Efektyvumas

Mažesnius krovinius galima sugrupuoti kartu su kitais kroviniais, leidžiantį dalytis transportavimo paslaugų kaštais. Vandens transportavimas yra ekonomiškiausias būdas dideliems, greitai gendantiems ir sunkiems produktams gabenti dideliais atstumais. Pagrindinis krovinių gabenimo jūra pranašumas yra laivybos kompanijų galimybė gabenti negabaritinius krovinius Tokie kroviniai galėtų būti didelės transporto priemonės, įranga, statybinės medžiagos ir kt.

  • Saugumas

Keltai yra skirti saugiai gabenti pavojingas medžiagas ir pavojingus krovinius. Pramonė puikiai išmano tokių prekių gabenimo taisykles, užtikrinančias laivo, įgulos, krovinių ir aplinkos saugumą.

  • Ekologiškumas

Keltai išmeta mažiau gramų išmetamųjų dujų kiekvienai gabenamo krovinio tonai, nei bet kuris kitas krovinius gabenantis transportas.

Prieš priimdami sprendimą, kokį krovinių gabenimo būdą pasirinkti, turėtumėte žinoti pagrindinius krovinių vežimo jūra pranašumus, o keltų bendrovės ir toliau investuoja į savo paslaugas ir infrastruktūrą, kad pasiūlytų dar daugiau galimybių savo klientams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai