Du spintų stumdomomis durimis pranašumai, kurie pravers kasdien

straipsniai avataras

Posted on :

spintos stumdomomis durimisKadangi žmogus nėra daiktas, jis neapsiriboja viena konkrečia funkcija. Juk mes visi būname namie, vykstame į darbą ar mokymosi įstaigą, einame į renginius, atostogaujame. Kiekviena veikla pareikalauja skirtingų rūbų. Na, o tam būtina spinta. Kol vieni keikia seną išklypusį baldą, kiti išgirsta kalbas, jog dėmesio vertos yra spintos stumdomomis durimis.

Žvelgdami į bet kokį produktą esame evoliucijos liudininkai. Paimkite į rankas prieš 10 metų pagamintą telefoną ir palyginkite su turimu išmaniuoju. Skirtumas akivaizdus, tiesa? Lygiai tas pats galioja baldų srityje, nors ši ir konservatyvesnė. Senas sovietinis baldas tikrai skiriasi nuo pagaminto 2015-aisiais metais. Tačiau ir modernūs ne visi yra tokie praktiški, kaip norėtume. Štai spintos stumdomomis durimis savomis ypatybėmis laimi prieš tradicinius varstomuosius baldus. Kokios priežastys? Jų nemažai, tačiau pagrindinės šios: optimalus vietos išnaudojimas ir sklandus, tylus darinėjimas.

Tai modernios spintos, kur stengiamasi išnaudoti kiekvieną milimetrą. Dėl to joms galima dėti riebų pliusą. Kitas aspektas – vietos atžvilgiu stumdymas yra pranašesnis už varstymą. Juk atidarant įprastas duris reikia žiūrėti, ar šalia nėra kokio daikto. Pasinersi į svajas ir brangi vaza virs šukėmis. Išsiblaškęs atplasnosi duris ir įskelsi naujomis plastikinėmis lentelėmis apkaltą sieną ar praplėši dailius tapetus. Jei būstas itin mažas, įprasta spinta tampa rūpesčiu. O štai spinta stumdomomis durimis suteikia galimybę pasiekti savo rūbus ir kitus daiktus tiesiog sklandžiai slenkant duris. Pavojaus nekyla nei vazoms, nei sienoms. Jei jaučiamas vietos trūkumas, tuomet tokia spinta tampa tikru išsigelbėjimu.

Antra priežastis, kodėl stumdomąsias spintas reikėtų priskirti prie praktiškų baldų, yra tyli durų sistema. Jei reikia anksti keltis, o namiškiai miega, paleidus įprasto baldo duris kyla triukšmas. Stumdomos sistemos leidžia išvengti tokių nemalonumų. Nepageidaujamu metu nesukelsite chaoso ir visi bus laimingi. Kiekvieną dieną drabužius nuo pakabos imsite su šypsena.

Spintos stumdomomis durimis suteikia galimybę tinkamai išnaudoti būsto erdvę ir leidžia išvengti bet kokios su varstymu susijusios žalos ar tiesiog nepatogumų. Ir tai tik pora teigiamų ypatybių iš gausaus jų būrio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *