Dr. Kęstutis Maslauskas apie krūtų chirurgiją prieš kelias dešimtmečius ir dabar

rasytojas avataras

Posted on :

Nors krūtų operacijos, siekiant pakoreguoti jų dydį ar formą žinomos jau seniai, bet tik pastarąjį dešimtmetį jos tapo nebe tabu, o tokiu natūraliu reiškiniu apie kurį visi pradėjo kalbėti be užuolankų ir neatkreipiant išskirtinio dėmesio. Kitaip tariant, krūtų didinimas, mažinimas, pakėlimas – tapo tokiomis įprastomis korekcijomis, kaip bet kokia kita plastinė operacija.

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas med. M. dr. Kęstutis Maslauskas dalijasi įžvalgomis apie tai, kaip keitėsi ne tik supratimas apie krūtų operacijas, bet ir pačių operacijų saugumas, bet implantų kokybė.

Žinoma, kažkada terminas „krūtų didinimas“ susilaukdavo dviprasmiškų žvilgsnių ir netgi tokias operacijas pasidarę moterys stengdavosi tai nuslėpti, lyg šis faktas būtų kažkoks gėdingas. Vis dėlto pamažu visuomenė keičiasi ir šiandien krūtų didinimas implantais jau nieko ne tik nestebina bet ir nesukelia neigiamų reakcijų, Taip nutiko visų pirma todėl, kad keitėsi patys krūtų didinimo poreikiai ir mados. Jei kažkada šis terminas būdavo siejamas su pernelyg iškiliomis ir putliomis krūtimis, skirtomis moteriai atkreipti dėmesį į save, tai šiandien beveik absoliuti dauguma besikreipiančiųjų dėl tokios operacijos  – tai moterys, kurios kenčia dėl iš ties pernelyg plokščios krūtinės ir svajoja dėvėti bent vidutinio dydžio liemenėles. Šis faktas labai džiugina, nes pagaliau krūtų chirurgija tapo būdu ne šokiruoti, o padėti moterims.

Kita vertus per pastaruosius dešimtmečius keitėsi ir pačių krūtų implantų kokybė – jie tapo mažiau gruoblėti, nepriaugantys prie audinių ir tokiu būdu minimizuojantys implanto plyšimo riziką. Pats implanto gelinis užpildas taip pat leidžia sukurti ypač natūralų efektą, o jei dar pavyksta panaudojant pačios pacientės riebalus užpildyti perėjimus tarp audinių ir implanto – toks rezultatas tampa stulbinančiai panašus ir beveik neatskiriamas nuo natūralių krūtų vaizdo.

Tikriausiai visos šios priežastys ir lėmė krūtų didinimo implantais populiarumą ne tik tarp padidinto dėmesio siekiančių moterų, bet absoliučiai visų, ypač tų, kurios tiesiog nori atitaisyti tai, kas joms natūraliai nebuvo duota iš prigimties – t.y. vidutinio dydžio krūtis.

Plastikos chirurgo med. m. dr. Kęstučio Maslausko internetinėje svetainėje galima rasti visą naudingą informaciją, skirtą moterims, norinčioms kreiptis dėl krūtų didinimo implantais arba krūtų pakėlimo ir didinimo riebalais. Čia galima rasti ne tik galeriją prieš/po, video su patarimais, bet ir atmintinę, kaip elgtis prieš operaciją ir po operacijos, kad jos metu įdėti krūtų implantai sėkmingai įsitvirtintų ir rezultatai būtų maksimaliai saugūs, bet estetiški.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *