Dovanos mūsų gyvenime turi didelę reikšmę, jomis galime išreikšti dėkingumą, susižavėjimą, meilę, galime pasveikinti gimtadienio proga, sukaktuvių proga ir dar daugybė variantų, kurie beveik visuomet yra tik idėjos klausimas. Gerai kuomet idėjų yra daugybė, arba žinomi konkretūs to žmogaus poreikiai. Visgi, ankščiau ar vėliau ateina momentas, kai rasti dovaną žmogui, kuriam atrodo jau viskas padovanota, o dar sudėtingiau, žmogui kuris atrodo jau turi viską, kartais gali tapti misija neįmanoma.

Dovanos gali būti pačios įvairiausios, nuo smulkių aksesuarų, kurie gali turėti didelę moralinę vertę, istoriją apie daiktą, iki prabangaus laikrodžio, ar meilės dovanos – Rožių meškučio. Kad ir kokia tai dovana būtų, nemažiau svarbu yra ir dovanos įpakavimas, juk būtent tai yra vaizdas kurį žmogus kuriam dovana yra adresuota ir pamato. Kuo labiau dovana yra personalizuota t.y. išreiškia pojutį, jog renkant dovaną, ir ją darant buvo orientuojamasi būtent į tą žmogų, jo poreikius ir pomėgius, tuo didesnį teigiamą įspudį ji palieka.

Ne mažiau svarbu, dovanos įteikimo momentas, tinkamai parinkti žodžiai, sustiprina dovanos dovanojimo akimirką, palieka didesnį teigiamą įspūdį, bei gali išgelbėti Jus iš situacijos, kai dovana galbūt ir ne visai tiksliai buvo parinkta žmogui, dažniausiai taip nutinka renkant dovanas mažai žinomam, pažystamam žmogui. Tokiais atvėjais reikėtų rinktis dovanas kurios daugiau ar mažiau yra neutralios, ir tinka beveik visiems. Turint tokią dovaną, ją grąžiai įpakavus bei turint stiprią dovanos įteikimo kalbą, Jūsų dovana, kad ir ne pati brangiausia pinigais, tačiau emociškai garantuotai turės didžiausią vertę.

Svarbus momentas įteikiant dovaną, yra tai kaip tai daroma, ir kokią emociją tai kuria. Dovana turi būti švari, ne dulkėta, įteikiant dovaną tai daryti reikia su šypsena, šiltas rankos paspaudimas arba apsikabinimas, akių kontaktas. Dovana įteikiama ją laikant dviejomis rankomis. Dovanos gavėjas turi galėti dovaną priimti taip pat dviejomis rankomis jei dovana yra didesnių išmatavimų. Dažnai žmogus dovanos įteikimo metu laiko gėles, reikėtų paprašyti, kad jei šalia yra žmonių galinčių gėles trumpam paimti – tai ir padaryti.

www.SoGa.lt parduotuvėje, visos prekės yra išsiunčiamos įpakuotos kaip dovanos, todėl Jums nereikia jaudintis dėl įpakavimo. Beveik visos dovanos yra solidžiose juodose dėžutėse. Todėl Jums tereikia pasirūpinti, apranga, bei sveikinimu. Jūsų sveikinimą, taip pat galime įdėti šalia dovanos. Didelį dėmesį skiriame klientų aptarnavimui, todėl stengiamės maksimaliai sukurti didžiausią vertę mūsų teikiamoms paslaugoms bei prekėms. Orientuojamės į sugrįžtantį klientą – nes tai yra didžiausias galimas įvertinimas mums.