Dovanos tėčio dienos proga. Mamos, padėkite savo vaikams pasiruošti!

rasytojas avataras

Posted on :

Pirmasis gegužės sekmadienis kiekvienais metais sulaukia vaikų dėmesio, kurie sako mamoms, kaip stipriai jas myli, kokios jos yra svarbios ir kad gyvenimas be jų būtų kur kas pilkesnis. O kaip tėčiai? Pirmasis birželio sekmadienis – tėčio diena, tad tai laikas, tuomet reikia nepamiršti pasakyti tėčiams, kad jie Jums yra gyvenimo atramos. O kas geriausiai tai pasako nei maža miela dovanėlė.

Nežinote, kaip nustebinti savo vaiko tėtį, kadangi mažasis dar per jaunas pats pagaminti dovanėlę? Tokiu atveju pateikiame kelias idėjas, kurios galbūt jums padės kur kas paprasčiau pasižiūrėti į šią gana sunkią užduotį.

Marškinėliai, kurie puikiai atspindį hobį

Jeigu tėvelis turi kokį nors hobį, tokiu atveju originali dovana, kuri tikrai jį nustebins – marškinėliai, kurie dekoruoti jo pomėgiu. Pavyzdžiui, jeigu tėtis yra žvejys – padovanokite jam skoningus marškinėlius, kuriuos puošia undinės arba juokingas užrašas, pavyzdžiui: „Darbas yra tiems, kurie nežino, kas yra žvejyba“. Tokia originali dovana tėveliui tikrai patiks ir kiekvieną kartą ją vilkėdamas jis atsimins savo vaiką.

Personalizuota pagalvė

Dar vienas unikalus būdas ne tik nustebinti tėtį, tačiau tuo pačiu jį paskatinti kuo dažniau pagalvoti apie vaikus – originalios pagalvės. Puikus pasirinkimas personalizuotos pagalvės, kuriose atspaudžiamas tėčio vardas arba kokios nors mintys, kurios yra žinomos tik šeimai. Kita galimybė – poilsio pagalvė, kuri padeda tėtukui geriau pasiilsėti ir tuo pačiu pasiilsėjus daugiau laiko skirti savo vaikui.

Vaiko piešiniai

Taip, mažieji, kurie dar tik ropoja, tikrai sunkiai piešia, tačiau sutikite – visų vaikų piešinukai yra gražūs. Štai todėl su mamytės pagalba vaikas gali nupiešti šiltą ir jaukų piešinuką, kuris parodys tėveliui, kad šeima jį labai myli. O jeigu tas piešinukas bus įkomponuojamas gražiuose rėmeliuose, galiausiai rezultatas atrodys dar puikiau.

Smėlinukas kūdikiui, tačiau ir tėčiui

Elektroninės prekybos vietos lipdukai.eu įkūrėja Rasa tikina, kad prieš mamos ir tėčio dieną dėmesio labai daug sulaukia šliaužtinukai. „Nors tai vaiko drabužėlis, tačiau pasirinkę tinkamą rūbelį galėsite jo “reikšmę” padovanoti tėveliui. Pavyzdžiui, šliaužtinukas, kurį puošia užrašas: „Aš tave myliu“”.

Skanus pyragas…

Dar viena dovanėlė, kurią padovanoti tėčiui gali vaikas į pagalbą pasitelkęs ir mamos žinias bei rankas – skanus pyragas arba keksiukai bei daugelis kitų skanumynų, kurie tikrai pralinksmins tėčiui dieną. Juk nėra nieko maloniau, kaip valgyti cukrines bandeles, kurias kepė mylimiausias vaikas pasaulyje!

Graviruoti aksesuarai

Unikalus būdas suteikti tėčiui galimybę visada galvoti apie savo vaikus – padovanoti aksesuarus, kurie bus dekoruoti jų vardais bei gimimo datomis. Tai gali būti ir žiedas, ir apyrankė, galiausiai, gražus diržas. Žinoma, tokia dovana yra kiek brangesnė, tačiau ir tikrai asmeniška, kad rekomenduojama tėčio dienos proga. Papuošalas taip pat gali būti dekoruotas vaiko nuotrauka.

Laikas kartu

Galiausiai, juk pati geriausia dovana yra laikas, kurį kartu praleidžia tėveliai su savo vaikais. Taigi, mamytės galėtų padėti vaikui suorganizuoti dieną kartu su tėveliu. Dar smagiau, kai linksmai leis laiką visa šeima. Tad jeigu bus gražus sekmadienis – iškyla gamtoje yra puikiausia dovana!

O ką Jūs planuojate dovanoti savo mylimam tėveliui, seneliui arba dėdei?

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *