Dovana vaikams – NERF šautuvai internetu

rasytojas avataras

Posted on :
,


Dilema, su kuria susiduria visi tėvai – ar dovanoti vaikams žaislinius ginklus, tokius kaip NERF šautuvai internetu vaikams? Šis klausimas vertas diskusijos, kadangi su agresija ir smurtu susijusių žaislų yra labai daug, o tėvai kartais yra sutrikę: ar tai gerai, ar blogai.

Kodėl galima vaikams dovanoti žaislinius NERF šautuvus

 

Švelnumu ir rūpesčiu vaikus apsupti norintys tėvai kartais galvoja, kad niekada neturėtų jiems rodyti tamsiosios pasaulio pusės: karų, skurdo, smurto. Tačiau net mūsų lietuviškose pasakose yra užkoduotas milžiniškas smurto ir žiaurumo klodas. Juk kaip blogai pasakose baigiasi našlaitėlėms, prieš slibinus krentantiems berniukams ir netgi Eglės, žalčių karalienės šeimai. Smurtas ir agresija turi būti pažįstama ir vaikams, tik jiems tai pateikiama kita forma. Štai dėl ko psichologai pritaria minčiai, kad berniukai galbūt turėtų žaisti karą, ir kad kompiuteriniai šaudymo žaidimai gali teigiamai veikti vaikų raidą. Tad NERF šautuvai – tai saugiausi ginklai, kurie gali iš dalies supažindinti su tamsesne pasaulio puse. Per vaikišką prizmę, žaidimo forma, Zombie Strike, lankas ir kitokie žaidimai vaikams leidžia pažaisti karą, vaikiškame pasaulyje susipažinti su agresija.

Kaip išrinkti dovaną berniukui?

Ieškant geros dovanos berniukui, galima pirkti tai, kas patinka ir berniukams ir mergaitėms, arba tai, kas labiau patinka tik berniukams. Galite pasinaudoti tokiomis idėjomis:

  • NERF šautuvai berniukams Vilniuje arba interneto parduotuvėse – rasite įvairių kainų, funkcionalumo, o vaikas gaus tikrai kokybišką šautuvą.
  • NERF šautuvų priedai (kulkos), jau turintiems šautuvą.
  • Mediniai žaislai.
  • LEGO dėlionės.

Ar NERF ginklų kulkos vienkartinės?

Jeigu vaikas jau turi NERF šautuvą, kita nedidelė dovana gali būti NERF ginklų kulkos. Puiku, kad šie šoviniai yra daugkartinio naudojimo. Taigi, kartą nupirkę, nebeturėsite nuolat pirkti vėl. O vaikui ugdysis daiktų skatinimo įgūdis. NERF šoviniai paprastai pasirenkami pagal ginklo tipą. Tai gali būti N-STRIKE ELITE ACCUSTRIKE 12 kulkų, o gal Nstrike Elite Mega 10 vnt. ir pan. NERF šovinių kainos svyruoja nuo kelių iki keliolikos eurų. Geriausia pirkti žaislų parduotuvėse internete. Užtruksite vos kelias minutes, o šovinius gausite iškart.

Ar žaislai tinkami ir berniukams ir mergaitėms?

Dažniausiai interneto parduotuvėse prie žaislų galima rasti aprašymus su kategorijomis. Į ką labiausiai turėtų tėveliai atkreipti dėmesį, tai į amžiaus kategoriją. Geriau niekada nepirkti per mažiems vaikams vyresnių vaikų žaislų, nes ten gali būti smulkių detalių ar kitų nesaugių dalykų. Taip pat prie žaislų būna parašyta, ar jie skirti berniukams, ar mergaitėms. Šis skirstymas paprastai yra tik rekomendacinio pobūdžio. Kadangi tėveliai auklėja vaikus, kaip nori. Berniukams šiais laikais priimtina žaisti su lėlėmis, o mergaitėms su šautuvais – kas žino, gal vėliau iš jos išaugs stipri kariškė. Žaislus mergaitėms ir berniukams galima rinktis savo nuožiūra.

Kokie būna NERF ginklų priedai

 

NERF ženklo atstovai pasirūpinę, kad pramogos su NERF šautuvais būtų tikrai smagios, todėl galima rasti ne tik įvairaus tipo šautuvų, ginklų, bet ir jų priedų. Pirmiausia tai, žinoma, yra įvairios kulkos. Tuomet – tokie dalykai kaip šovinių ir akinių rinkiniai.

nerf

Kokio amžiaus vaikams skirti NERF žaislai?

Pažvelgus į NERF žaislų Lietuvoje aprašymus, pamatysime, kad vaikų, kuriems skirti šie ginklai, amžius yra gana įvairus. Štai paprasčiausias ir saugus vandens šautuvas NERF SUPER SOAKER, kainuojantis apie 20 eurų, skirtas vaikams nuo 6 metų. Sudėtingesni šautuvai su kulkomis, pvz., Star Wars serijos, gali būti vaikams nuo 8 metų. Kaskart perkant žaislą rekomenduojama internete skaityti aprašymą dėl amžiaus ir kitų reikalavimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *