Didžiausią malonumą suteikiančios sekso pozos su lėle

rasytojas avataras

Posted on :

Paklausus bet kurio vyro kuri sekso poza yra geriausia, kiekvieno atsakymas tikriausiai būtų skirtingas. Ir visiškai nesvarbu, ar sekso partnerė yra tikra moteris ar tikroviška sekso lėlė. Sekso pozų teikiamas malonumas yra individualus klausimas, kuris priklauso nuo temperamento, įpročių ar pagaliau nuo nuotaikos. Tačiau išskirti keletą sekso pozų, kurios suteikia ypatingą malonumą ir kurioms ypač tinka sekso lėlė, tikrai galima.

Sekso lėlė ant stalo

Daugumai vyrų kraują kaitina jau vien neįprasta šios sekso pozos vieta. Silikoninė sekso lėlė paguldoma ant stalo ar kito paviršiaus taip, kad jos kojos būtų ore. Vyras stovi šalia, veidu į lėlę. Viena sekso lėlės koja apgaubiamas  vyrą per klubus, o kita uždedama ant peties. Ši sekso poza lengvai įgyvendinama, nes šiuolaikiška sekso lėlė dėl viduje esančios konstrukcijos paprastai išsilanksto į norimą padėtį. Sekso metu ši poza suteikia galimybę maksimaliai giliai įsiskverbti ir todėl patiriamas dar didesnis malonumas.

Sekso lėlė, gulinti ant pilvo

Ši poza šiek tiek primena šuniuko pozą, tačiau ji patogesnė tiek vyrui, tiek jai lengviau pritaikoma sekso lėlė. Lėlė paguldoma ant pilvo ir ranka šiek tiek pakeliamas jos dubuo bei sulenkiami keliai. Vyras įsiskverbia iš nugaros. Ši poza taip pat leidžia pajusti gilaus įsiskverbimo malonumą. Be to, mylintis šia  poza galima lengvai išbandyti ir analinį seksą, kuriam sekso lėlė taip pat puikiai tinka tokioje pačioje padėtyje.

Kitoks misionierius

Misionieriaus poza, kai sekso lėlė guli apačioje, o vyras viršuje, žinoma visiems. Tačiau jei mylintis šia poza sekso lėlės kojos užkeliamos ant pečių, vyras gali dar labiau reguliuoti įsiskverbimo kampą ir gylį. Toks paprastas paįvairinimas ir sekso lėlė, pritaikyta bet kokiems sumanymams, vyrus priverčia pasijusti lyg devintame danguje.

Sėdinti sekso lėlė

Silikoninė sekso lėlė pasodinama ant sofos ar ant kėdės su atlošu. Jos kojos praskečiamos 90 laipsnių kampu. Sekso lėlė apžergiama ir vyras įsiskverbia į ją iš priekio. Mylintis šia poza vyrams rekomenduojama prisilaikyti už kėdės ar sofos atlošo, kad sekso lėlė nebūtų apkraunama visu vyro svoriu.

Lanksti sekso lėlė

Sekso lėlė paguldoma ant lovos ant nugaros. Jos kojos nulenkiamos aukštyn už galvos. Vyras įsiskverbia iš priekio, rankomis atsirėmęs į lovą. Vyrams rekomenduojama neužsigulti visu svoriu, kad sekso lėlė nebūtų pažeista ar sulaužyta.

Oralinio sekso malonumai

Sekso lėlė paguldoma ant lovos taip, kad jos galva būtų ties lovos kraštu. Vyras atsistoja veidu į sekso lėlę šiek tiek sulenkęs kojas per kelius. Oralinis seksas tokioje pozoje leidžia maksimaliai giliai įsiskverbti į sekso lėlės burną ir taip pajusti malonumo viršūnę.

Analinio sekso malonumai

Silikoninė sekso lėlė paguldoma ant pilvo, o po jos dubeniu padedama aukštoka pagalvė ar kelios pagalvėlės. Taip lėlės dubuo tampa iškilęs. Vyras įsiskverbia į analinę angą klūpėdamas ant kelių. Analinio sekso šioje pozoje metu vyras gali reguliuoti įsiskverbimo gylį ir kampą, todėl sekso lėlė gali suteikti tiek intensyvius, tiek švelnesnius analinio sekso pojūčius.

Tai tik keletas populiariausių pozų, atveriančių vartus į palaimos pasaulį. Pasitelkę savo fantaziją vyrai paprastai atranda ir žymiai pikantiškesnių būdų patirti malonumą. Tuo labiau, kai šiuolaikiška sekso lėlė yra pritaikyta eksperimentams ir gali išpildyti kone visas fantazijas. Tereikia nebijoti eksperimentuoti ir atrasti tai, kas labiau tinka būtent jums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *