Didieji analoginės ir momentinės fotografijos gamintojai, ant kurių laikosi rinka

rasytojas avataras

Posted on :

Senosios kartos atstovai, paprašyti išvardinti 3 fotografijos prekių gamintojus, ko gero nė nemirktelėję galėtų išvardinti Kodak, Polaroid ir Fujifilm prekinius ženklus. Nors daug kam šiais laikais šie ženklai jau yra primiršti, nes moderniuosius fotoaparatus dabar labiau gamina Canon, Sony ir kiti gamintojai, visgi jau minėti gamintojai ne tik, kad nemažina savo apsukų, bet ir jas netgi didina, nes analoginės ir momentinės fotografijos rinka atsigauna kaip niekas anksčiau.

Polaroid ir Fujifilm galima vadinti vieninteliais stipriais momentinės fotografijos prekiniais ženklais. Nors visą šį judėjimą ir pradėjo Polaroid, vėliau prie momentinės fotografijos prisijungusi Fujifilm kaip reikiant apkarpė Polaroid pelnus ir dabar šioje srityje netgi lyderiauja, nes geba pasiūlyti panašios kokybės, tačiau praktiškai dvigubai pigesnes nuotraukas bei įrangą fotografams. Visgi, tiek vienas, tiek ir kitas gamintojas šiuo metu išgyvena gerus laikus, nes žmonės vėl atsigręžia į momentinę fotografiją ir šiais skaitmeniniais laikais nori pajusti tai, ką patirdavo jų tėvai ar seneliai, kuomet kiekvienai nuotraukai tekdavo rimtai pozuotis, nes turėdavai tik vieną šansą ją pasidaryti.

Kaip ir momentinė fotografija, taip ir analoginė išgyvena nemenką pakilimą. Analoginės fotografijos gigantas Kodak jau buvo beuždarinėjantis gamyklas, kai staiga pandemijos metais žmonės prisiminė, kad yra toks dalykas kaip analoginė fotografija, bei ėmė iš lentynų šluoti Kodak fotoaparatus bei juosteles. Kodak teko paleisti naujas gamybos linijas, kad tik spėtų patenkinti klientų poreikius. Visgi, galima drąsiai teigti, kad ir šiandien, prabėgus net keliems metams nuo pandemijos pradžios, poreikiai vis dar nėra patenkinami, kadangi prekyboje beveik nėra spalvotų fotojuostelių, kurių tiek Kodak, tiek ir kiti gamintojai, tiesiog nespėja gaminti.

Taigi, nors daug kas šias įmones jau buvo nurašę, pastaruosius metus jos išgyvena tikrą renesansą ir panašu, kad atrado receptą, kai sudominti jaunąją kartą tikrąja fotografija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *