Dantų implantus visada siūloma rinktis kaip prioritetinį gydymą

rasytojas avataras

Posted on :

Norėtumėte kreiptis į odontologus dėl dantų atstatymo procedūrų, bet nelabai nusimanote ką dabar siūlo specialistai ir kokios apskritai yra kainos? Dantų implantai (Šiauliuose) bei protezai dabar visiškai skiriasi nuo tų gaminių, kurie egzistavo prieš dešimt ar penkiolika metų. Esminis skirtumas – kaina. Tad, pasvajojantiems apie gražią šypseną, kainą reikėtų laikyti mažiausiu trikdžiu.

Dantų implantavimo procedūros trukmė bei įkainiai

Rinktis šią procedūrą naudinga dėl kelių priežasčių, tačiau odontologai apie implantavimą siūlo bent kažkiek pasidomėti dar prieš atvykstant į kabinetą. Pasitaiko situacijų, kad pacientai netinkamai įvertina paslaugų trukmę. Dėl to dažnai gydymo atsisakoma ir ieškoma alternatyvų. Pavyzdžiui, klaidinga manyti, kad dantys implantuojami vieno apsilankymo metu. Tai yra gerokai sudėtingesnė procedūra, kuriai būdingas ilgesnis laiko tarpas.

Implantavimo trukmei įtaką daro paciento netektų dantų skaičius bei žandikaulio kaulo būklė. Žinoma, jeigu dar turite problemų su kitais dantimis, tuomet gydymas užtruks dar ilgiau. Implantai montuojami tik tais atvejais, kai visi kiti dantys yra visiškai sutaisyti. Žinoma, gali kilti keblumų tiems, kurių žandikaulio kaulas yra praretėjęs. Dėl to gali prireikti papildomų žandikaulio priauginimo operacijų.

Pacientams reikia suprasti, kad kuo didesnis implantų skaičius, tuo didesnę gydymo kainą teks sumokėti. Tas pats liečia gydymo terminą. Kuo daugiau implantų, tuo ilgiau teks lankytis odontologijos kabinete. Procedūros trukmė priklausys nuo to, kaip implantai prigyja prie paciento žandikaulio. Vieniems jie prigyja greičiau, kitiems prireikia ilgesnio laukimo tarpo.

Kuo dantų implantai tokie jau naudingi?

Skirtingai nei protezai, dantų implantų privalumas yra tas, kad juos įmontavus, paciento žandikaulio kaulo struktūra bei masė pradeda keistis. Tai reiškia, kad implantas atstoja tikrą dantį. Valgio metu žandikaulis sulaukia būtinos apkrovos. Kai dantų netenkama, logiška, kad žmogus su ta vieta maisto nebekramto. Dėl to žandikaulio kaulas nebegauna krūvio ir pradeda retėti.

Dantų implantai naudingi ir tuo, kad jiems suteikiama labai ilga garantija. Yra labai daug gamintojų, kurie yra tokie užtikrinti savo gaminių kokybiškumu, jog siūlo garantinį laikotarpį visam gyvenimui. Tad, pasirinkdami dantų implantus, jūs tikrai galite ne tik pagrąžinti savo šypseną, bet ir apsaugoti savo burnos ertmę bei žandikaulio kaulą nuo nepageidaujamų problemų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *