Cerave kremai internetu – ar verta rinktis?

rasytojas avataras

Posted on :

Galima be galo kalbėti apie tai, kad veidas – mūsų amžiaus ir sveikatos veidrodis… Tai tikrai tiesa – vis dėlto yra ir pragmatiškesnių priežasčių, kodėl kompleksinė veido priežiūra turėtų būti privaloma kasdienybė.

Labai svarbu suprasti, kad kasdienė veido priežiūra – tai ne tik rūpinimasis esama odos būkle: jos valymas, maitinimas ir drėkinimas. Tai taip pat paruošiamieji darbai ateičiai. Tinkamai parinkta veido odos priežiūra leidžia kovoti su priešlaikinio senėjimo požymiais, dehidratacija, smulkių raukšlelių atsiradimu ir hiperpigmentacija.

Kosmetika pagal odos tipą

Grožio prekės dažnai pasirenkamos pagal bendrą jų veikimo aprašymą: valomasis gelis, drėkinamasis kremas, stangrinantis serumas – arba konkrečių sudedamųjų dalių paieška kompozicijoje, atsižvelgiant į odos poreikius. Tačiau tam pačiam pagrindiniam ingredientui, priklausomai nuo odos tipo, gali prireikti skirtingų papildomų komponentų.

Pavyzdžiui, CeraVe valomieji geliai: vienas skirtas riebiai ir normaliai odai, o kitas sausai odai turės iš esmės skirtingus pagalbinius komponentus. Pirmoji formuoja intensyvias valomąsias putas, o antroji – švelnios kreminės gelio tekstūros.

Namų veido odos priežiūra tiesiog turi būti kasdienė ir visapusiška – nepriklausomai nuo gyvenimo ritmo, nuovargio ar supančios aplinkos. Net atostogaujant, komandiruotėse ar po vakarėlių, būtina skirti laiko įprastoms grožio rutinoms, nepraleidžiant nei vieno etapo.

Cerave produktų privalumai

  • Cerave kremai, ne tik minkština ar drėkina odą, bet ir turi stangrinamųjų

medžiagų, kurios palaiko apsaugines odos funkcijas.

  • Cerave gaminiuose nėra kvapų ir parabenų.
  • Cerave produktai yra sukurti naudojant MVE technologiją, kuri užtikrina

nuoseklų išsiskyrimą ir ilgai drėkinančias sudedamąsias dalis.

Didžiulė sėkmė rasti kokybišką veido drėkinamąjį kremą, o jei jis skirtas ne tik veidui, bet ir visam kūnui, tai čia tikras aukso puodas. Cerave produktai kuriami dalyvaujant dermatologams ir atsižvelgiama į skirtingų odos tipų ypatybes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *