Buhalterinės paslaugos – tarsi namo statymas

straipsniai avataras

Posted on :

buhalterinės paslaugos

Ir statant namą, ir tvarkant buhalterinius reikalus tenka skaičiuoti. DAUG skaičiuoti. Tačiau esama ir kitų bendrumų. Kaip namo nepradėsi statyti nuo stogo, taip ir buhalterinės paslaugos turi būti kuo nuoseklesnės.

Darbai pradedami nuo pradžios

Kaip ir daugelyje sričių, taip ir čia pabrėžtina pradžios sąvoka. Kaip maratonas pradedamas nuo starto, o ne nuo finišo, taip ir įvairiausi buhalteriniai darbai vykdomi pirmiausia startuojant. Einama tolyn, o ne atgal.

Galima teigti, kad nuoseklumas buhalterijoje tam tikra prasme yra vertybė. Ne tik todėl, kad maloniau įžengti į tvarkingą buhalterio kabinetą, bet ir todėl, kad nuosekliai tvarkomi finansai sufleruoja apie gerą rytojų.

Buhalterinės paslaugos primena statybas. Išliejami pamatai, nuosekliai vykdomi kiti darbai.

Jei buhalteriui šiuo metu svarbiausia sutvarkyti pajamų deklaraciją, bet jis nusprendžia imtis kitos veiklos, tada tiesioginis uždavinys neatliekamas, o nuo to vėliau kenčia ir kiti įmonės skyriai.

Buhalterija taip pat galėtų būti lyginama su mokslais. Tėvai ir mokytojai vaikams sako, kad neišmokus vieno dalyko vėliau atsiranda spragų. Pavyzdžiui, vienuoliktoje klasėje mokinys supranta, kad septintoje ar aštuntoje klasėje neįsisavintą dalyką vis tiek reikės išmokti. Taigi, užuot ėmus ir atlikus namų darbus, dar tenka prisiminti, kas buvo prieš kelerius metus, ir tik tada pavyksta susigaudyti iš pažiūros painioje matematikos, anglų kalbos ar kitoje mokslo disciplinoje.

Karjera

Mokslai ir buhalterija – gana stipri sąsaja. Kodėl? Atsakymą tikriausiai jau žinote: buhalteris, prieš eidamas darbo rinkon, praleidžia ne vieną valandą mokydamasis. Šiais laikais organizuojama pačių įvairiausių buhalterijos kursų, belieka išsirinkti. Hm, bet ir kursų nepakanka. Specialistas specialistui nelygus; ir apskritai kiekvieno pašaukimas vis kitoks. Jei nusprendžiama, kad buhalterija yra tikras aukso kalnas, ir vien siekiant pelno bandoma įsidarbinti buhalteriu, tai kažin, kaip ten viskas vyks… Yra toks stebuklingas žodelis – pašaukimas. Jei traukia virėjo karjera, bet visgi sumąstėte „padraugauti“ su skaičiais ir įstatymais buhalterijos srityje, būtų neprošal dar kartą pagalvoti.

Ieškant gerų specialistų

Akivaizdu, kad ieškant specialistų norisi, jog jie dirbtų nuoširdžiai. Ne tik todėl, kad už darbą mokamas atlyginimas, ir ne tik dėl prestižo. Ieškant specialistų atsižvelgiama į daugybę kriterijų. Juos gali išpildyti https://audita.lt/buhalterines-paslaugos/. Čia užsukus randama svarbios informacijos ir kontaktai, kuriais galima susisiekti. Sufleruojame: susisiekti ne tik galima, bet ir verta.

Taigi…

Buhalterinės paslaugos ir statybos – aiškus palyginimas, reiškiantis, kad ir vienur, ir kitur labai svarbu dirbti nuosekliai, pagal reikalavimus, o ne pagal kažkokius gandus. O situacijos skirtingos – vieni buhalteriais tampa, nes tikrai to nori, o kiti blaškosi ir, kaip patys teigia, „pabando laimę“.

Jei jūsų pašaukimas buhalterija, linkime sėkmės kopiant karjeros laiptais. Kaip ir geri statybininkai, taip ir profesionalūs bei atsakingi buhalteriai itin vertinami.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *