Biuro interjero tendencijos

rasytojas avataras

Posted on :
,

Modern office of open space plan with no people. Mixed media

Nors per pastaruosius metus darbas iš namų tapo įprastu dalyku, daugelis iš mūsų sugebėjo grįžti į tradicinį biurą.

Gerai suplanuotų biuro patalpų vertinimas ir toliau auga, ypač po to, kai tai susiję su padidėjusiu produktyvumu ir darbuotojų gerove. Po šio darbo namuose periodo – kai kuriems tai tęsiasi – turėjome iš naujo įvertinti, ko norime ir ko mums reikia iš biuro patalpų ir kaip jų dizainas gali mums geriausiai pasitarnauti.

Kadangi ir toliau gyvename su COVID-19 keliamais iššūkiais, teko iš naujo išrasti įmonių ir komercinių erdvių dizainą ir praktiškumą, kad darbo vietos būtų ne tik malonios būti, bet ir kuo saugesnės darbuotojams.

Tai reiškia, kad biurai, suprojektuoti taip, kad būtų atviresni ir erdvesni, kad būtų galima efektyviai atsiriboti, dabar yra būtini. Taip pat būtina užtikrinti, kad visos patalpos būtų gerai vėdinamos ir galėtų palengvinti saugų žmonių srautą.

Per pastaruosius kelerius metus mūsų namuose buvo populiari tendencija įnešti į namus lauko žalumos, ji taip pat tampa pagrindine biurų dalimi. Žalumos ir kambarinių augalų įtraukimas į darbo vietą ne tik padeda pagerinti vizualumą ir estetiką, bet ir gali pagerinti darbuotojų nuotaiką bei produktyvumą. Augalai taip pat paskatins gaivią atmosferą ir padės sukurti bendrą malonesnę erdvę. Kadangi darbuotojų savijauta ir streso mažinimas tampa vis dažnesniais pokalbiais darbo vietoje, negalima ignoruoti biofilinio dizaino privalumų biuruose.

Daugelis organizacijų nusprendžia įtraukti biofilinį dizainą į savo darbo vietas su gyvomis sienomis, kuriose yra įvairių augalų, pritvirtintų prie vidinių sienų.

Žinoma, pagrindinis funkcionalaus bei gražaus biuro įrengimo aspektas yra kaina, todėl tokie gražūs ir patogūs biurai, dar nesudaro didelės dalies darbo vietų. Tačiau reiktų atkreipti dėmesį į tai, kad tokiuose biuruose darbuotojai jaučiasi geriau ir gali produktyviau dirbti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai