Betono maišyklės nuoma sutaupys laiko ir pinigų

rasytojas avataras

Posted on :
,

Čia jau tikrai reklaminė antraštė – sutaupys laiko ir pinigų… Nuomotis statybinę techniką visada reiškia tik išlaidas, tad nieko ta reklama neapgausite. Bet ar tikrai? Ar viskas taip juoda-balta? Ar gali betono maišyklės nuoma sutaupyti?

Viskas paaiškės netrukus šiame straipsnyje.

Betono maišyklės nuoma taupo laiką

Ar esate betoną maišę kibire tiesiog kastuvu? Nusiperkate didelį betono maišymo kibirą (jis kainuoja apie 10 eurų) arba lovį, nusiperkate žvyro, cemento ir pirmyn į darbus.

Betonas maišomas paprastai – žvyras užpilamas cementu ir vandeniu ir viskas kruopščiai išmaišoma iki vientisos masės. Tokį didelį kibirą betono išmaišyti užtrunka 10-15 minučių. Darbas gana nelengvas – reikės pirštinių, kad nepratrintumėte mozolių ant rankų. Be to reikia dirbti kruopščiai, kad neliktų žvyro ant dugno.

Yra specialios rankinės betono maišyklės, tačiau jos kainuoja gana nemažai, o nuomotis? Gal geriau apsimoka betono maišyklę, kurios nereikia rankose laikyti?…

Betono maišyklės taupo sveikatą

Kaip jau minėta, betono maišyklės nuima dalį darbo nuo rankų, kurios visą dieną laikys kastuvą ir maišys. Tai sunkus darbas. Kitas sunkus darbas – žvyro nešiojimas ir pylimas. Nugara skaudės po šio darbo šimtu procentų. Dėl to betono maišyklė gali taupyti ir sveikatą.

Kibiras vandens, keli kastuvai žvyro ir cemento plius kelios minutės poilsiui ir jau turite idealiai išmaišyto betono. Palyginimui – viena betono maišyklė gali sumaišyti tiek pat betono, kiek telpa 3-5 maišymo kibiruose. Betonas maišyklėje maišomas apie 10 minučių su žvyro bei cemento pakrovimu. 3 kibirus rankomis maišysite pusvalandį ar net ilgiau. Pamenat, kad betono maišyklės taupo laiką, ne tik sveikatą ir nervus?..

Betono maišyklės nuoma taupo pinigus

Kiek kainuoja betono maišyklės nuoma?  Dienai betono maišyklė kainuoja 15-17 eurų. Maišydami rankomis paprastai dedame daugiau cemento, o tai reiškia, kad jo išeiga didesnė. Maišelis cemento kainuoja 7-9 eurus. Jei betonuojame didesnius objektus, sutaupote bent 1-2 maišus cemento.

Žvyrą taip pat reiktų skaičiuoti. Tiesa, dar prisideda išlaidos už elektrą, tačiau betono maišyklė jos ima kiek daugiau už jūsų elektrinį arbatinuką.

Bendrai suvedus visus galus, akivaizdžiai matosi, kad sutaupius laiko, sutaupoma ne tik sveikata, bet ir šiek tiek pinigų. Kam persidirbti, jei galima viską atlikti profesionalių įrengimų pagalba?.. Išsinuomoti betono maišyklę galima gana nesunkiai, ji kompaktiška, tilps ir į automobilio bagažinę, jau nekalbant apie priekabą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai