Batai vaikams – kaip ir kokius rinktis

rasytojas avataras

Posted on :

Pirmieji batukai naujagimiui tėvams ir daugeliui suaugusiųjų kelia sentimentus – tai patys mažiausi batukai, pačiai mažiausiai kojytei. Pirmieji naujagimio batukai skirti pasipuošti, nes jis dar nevaikšto, bet vėliau, pramokus vaikščioti, batai vaikams tampa reikalingi ne tik kaip dekoracija, bet ir kaip svarius kiekvieno žmogaus poreikius atliepiantis dalykas.

batai vaikams

Kur pirkti avalynę vaikams

Geriausia, jeigu turite galimybę, pirkti naują avalynę vaikams ir tą daryti specializuotoje parduotuvėje. Tai iškart bus kokybės ženklas. Pirkdami internetu, gausite galimybę grąžinti nesugadintą prekę per 14 dienų, jeigu ji netiks (bus laiko įsitikinti, ar batukai gero dydžio). Be to, specializuotose parduotuvėse rasite visų populiarių prekių ženklų avalynės ir tikrai išsirinksite, kas jums patiks. Rasite ir pigesnių, ir brangesnių pasirinkimų – kiekvienam pagal kišenę. Ir tik specializuotoje parduotuvėje būsite tikri, kad jūsų teisės saugomos, kažkam netikus, galima grąžinti, o išaugus mažai dėvėtus ir gerai atrodančius batukus – bus galima parduoti pigiau kitoms mamytėms. Specializuotas parduotuves, tokias kaip BabyCity, galima rasti ir internete, ir gyvai apsilankius jų būstinėse.

Kodėl ir kūdikiams reikia batukų

Verta turėti nors vieną porą batukų ir kūdikiams, kurie dar nemoka vaikščioti. Gal norėsite kūdikį neštis į krikštynas, fotografuotis gražiai šeimos nuotraukoj. Galų gale – svarbu ir pripratinti mažylį autis batukus kad vėliau jam ėmus nebe ropoti, o vaikščioti, tai neišgąsdintų, nebūtų baugia naujiena.

batukai vaikams

Avalynės vaikams tipai

Galvojant apie avalynę vaikams, galima išskirti keletą tipų:

  • Pirmieji medžiaginiai batukai kūdikiams, kuriuos vėliau gal pasiliksite ir kaip naujagimį primenantį suvenyrą;
  • Vaikiški batai, skirti vaikščioti po lauką (vasariniai, žieminiai);
  • Guminiai batukai vaikams, skirti vaikščioti per balas;
  • Šilti žieminiai aulinukai batukai;
  • Naujagimių dailūs batukai, skirti pasipuošti per krikštynas, tėvų vestuves ar kitas šventes, fotosesijoms;
  • Šlepetės, skirtos vaikščioti lauke arba kambaryje. Tai itin miela avalynės rūšis, nes kambarinės šlepetės kartais gali būti kiškio, meškutės ar kito mielo gyvūno formos.
  • Basutės – vasarai skirta avalynė vaikams.

Patarimai, kaip išsirinkti avalynę vaikams

batai vakams

Renkantis avalynę vaikams, jūs aišku norėsite, kad tai būtų kokybiški pirkiniai, ir kad jūsų mažyliai su tokiais batukais jaustųsi tikrai gerai. Kartu žinosite, kad vaikučių koja greit auga ir vieni batukai tarnaus sezoną, o kiti ir trumpiau. Dėl to galima laikytis keleto gairių:

  • Kokybiškiausius pirkite tuos batukus, kurie avimi šaltuoju ir drėgnuoju metų laiku. Batai vaikams turi gerai apšildyti ir saugoti nuo drėgmės, tai svarbiausia. Vasarą jie tiesiog turi būti smagūs, tačiau aukščiausias kokybės kriterijus turėtų būti žieminiams, rudeniniams, pavasariniams vaikiškiems batukams.
  • Kas geriau: brangesni kokybiški firminiai vaikiški batai ar niekam nežinomo gamintojo pigesni batukai? Pastaruosius išaugus, vaikas jų nebeavės, o jums nebus, kur jų dėti, niekas ir už pora eurų nepirks. O štai firminių batukų privalumas yra tas, kad juos vėliau galima parduoti už visai nemažą kainą. Juk per vieną sezoną vaikas tų batukų nespės nunešioti.
  • Nesvarbu, ar perkami batai vaikams internetu, ar iš parduotuvės – laikykitės visus pirkimo čekius ir kitus dokumentus. Jeigu paaiškės, kad avalynė netinka, galbūt bus galima ją grąžinti. Kitu atveju, parduodami jau padėvėtus ir išaugtus batukus, turėsite įrodymą, kada, kur ir už kokią kainą juos pirkote.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *