Automobilių vertinimas – racionalios pardavimo kainos nustatymui

rasytojas avataras

Posted on :
,

Turite Jums nebereikalingą transporto priemonę ir tuo pačiu tikitės, kad iš jos bus galima kuo daugiau uždirbti? Tokiu atveju siūlome Jums kreiptis įvertintojus, kurie gali gana tiksliai nusakyti transporto priemonės vertę ir tuo pačiu Jums padėti ją kuo greičiau parduoti.

Automobilių vertinimas atliekamas tik patyrusių savo sferos specialistų, kurie turi sertifikatus įrodančius, kad jie gali teikti tokio tipo paslaugas.

Greitas pardavimas – prioritetas

Nepriklausomai nuo automobilio pardavimo priemones – daugelis siekia, kad auto galima kuo greičiau parduoti automobilį. Bene dažniausiai daroma pardavėjų klaida yra ta kad jie labai užkelia kainas.

Tokiu atveju tenka ilgai laukti, kol bus galima rasti interesantus, o ir tie, kurie yra – dažniausiai labai aktyviai derasi. Kur kas geriau iškart kreiptis į vertintojus, kurie gana tiksliai nusako kainas ir taip padeda sutaupyti labai daug laiko. Juk galiausiai vis tiek kaina mažinama kelis kartus ir parduodama už tokią, kuri atitinka realią rinkos situaciją. Ar ne geriau iškart realiai įvertinti tai, kas atitinka realybę.

Komplektacijos įvardijimas

Kita dažnai daroma klaida yra tai, kad pardavėjai netiksliai įvardija komplektaciją. Tiek galimiems pirkėjams, kurie peržiūri skelbimus, tiek vertintojams, kurie nusako kainas pagal tam tikrus aspektus. Juk mašinoje papildomai gali būti montuojamos dujos, gali būti diegiamos kitos sistemos, kurios suteikia transporto priemonei daugiau funkcionalumo. Siūlome to nepamiršti ir tiksliai įvardyti niuansus, kurie gali padėti kainą pakelti. Juk kuo daugiau patobulinimų – tuo ir kainos ribos yra didesnės.

Paslaugos tų, kurie jas gali teikti

Automobilių vertinimas turi būti atliekamas profesionalų rankose, kurie puikiai išmano visus svarbiausius vertinimo kriterijus ir tuo pačiu gali gana tiksliai nusakyti kainas. Taip pat jie gali pateikti sertifikatus, kurie įrodo, kad jų teikiamos paslaugos yra realios ir vertinamos kreditavimo įmonių. Štai todėl dirbkite tik su geriausiais, tačiau nesinaudokite labai pigiomis paslaugomis, kurios dažniausiai vilioja kaina, tačiau nuvilia kokybe.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *