Automobilių stiklų perklijavimas – išsigelbėjimas po nekvalifikuotai atlikto darbo

rasytojas avataras

Posted on :
,

Stiklo montavimas – kruopštus ir atsakingas darbas, reikalaujantis teorinių žinių, patirties ir išmanymo – būtent todėl jo imtis patiems, ar patikėti nekvalifikuotiems asmenims nerekomenduojame. Priekinis automobilio stiklas yra vienas svarbiausių ir didžiausią reikšmę turinčių stiklų automobilio kėbule, kadangi būtent šis stiklas kėbulą labiausiai sustiprina, negana to – apsaugo vairuotoją ir keleivius. Neteisingai stiklą pritvirtinus greit atsiranda aibė nemalonumų – stiklas pradeda rasoti, praleidžia drėgmę ir vandenį, jau nekalbant apie tai, kad stiklas gali bet kada įtrūkti – tokiu atveju automobilių stiklų perklijavimas nebepadės – stiklą tektų remontuoti, arba keisti. Maža to – stiklas praranda savo apsaugines savybes – padidėja stiklo trapumas. Jei pastebėjote, kad stiklas Jums buvo įklijuotas nekokybiškai, „AGN stiklai automobiliams“, pasitelkę ilgametę patirtį turinčius meistrus, su mielu noru Jums išties pagalbos ranką, ar pakonsultuos. „AGN stiklai“ užtikrins operatyvų ir profesionaliai atliktą darbą, kurio nereikės perdarinėti – taip Jūs paprasčiausiai sutaupysite savo brangų laiką ir pinigus.

Trumpai apšviesime, kokie iš kokių procesų susideda automobilių stiklų perklijavimas. Pirmiausiai atlaisvinamas „kelias“ stiklo išėmimui – išmontuojami valytuvai ir apdailos elementai, jei tokių yra. Vėliau seka stiklo išmontavimas specialiais, šiam darbui pritaikytais įrankiais – naudojantis bet kokiu po ranka papuolusiu prietaisu rizikuojate stiklą pažeisti. Kai stiklas išimtas, reikia tam pritaikytų priemonių pagalba pilnai išvalyti kėbulo vietas, prie kurių stiklas buvo ir bus klijuojamas, be to, tiek kėbulas, tiek stiklas turi būti tinkamai paruošti sekančiam stiklo klijavimui, laikantis gamintojo technologinių reikalavimų – juos „AGN stiklai automobiliams“ meistrai puikiai išmano.  Paruošus minėtus elementus, stiklas klijuojamas prie kėbulo, o anksčiau nuimtos apdailos detalės ir valytuvai tvarkingai uždedami atgal.

Be aukščiau išdėstytų darbų, susijusių su automobilio stiklo perklijavimu, mūsų specialistai Jums siūlo ir visą eilę kitų, su automobilio stiklų montavimų susijusių paslaugų: automobilio stiklo remontas, keitimas, poliravimas, bei langų tamsinimas plėvele.

Norėdami pasikonsultuoti, ar užsiregistruoti atvykimui pas mūsų ekspertus Vilniuje ar Klaipėdoje, prašome susisiekti su  įmonės „AGN stiklai automobiliams“ specialistais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai