Automobilių aksesuarų ir detalių pirkimas internetu

rasytojas avataras

Posted on :
,

auto

Automobilių detalių parduotuvių internete yra gana nemažai, tačiau ne visais atvejais čia pirkti yra naudinga. Ekspertų teigimu, perkant kažkokias detales, reikia įvertinti ne tik nurodytą jų kainą, bet ir kitus niuansus. Tai gali lemti būtent kainos didėjimą – galite mokėti daugiau nei nurodyta el. parduotuvėje. Nesvarbu ar jums reikalingos xenon lemputės d2s ar kažkokios didesnės detalės – reikia atsižvelgti į visas įsigijimo sąlygas, kurios gali daryti net ir menką įtaką galutinei įsigijimo kainai.

Galutinę kainą gali pakoreguoti užslėptas pristatymo mokestis. Pasak autosviesos.lt, visada reikia neskubėti užsakyti dalių prieš tai nepasidomėjus ar teks mokėti už pristatymą ar ne. Kai prekės yra gana didelės vertės, natūralu, kad dažniausiai pirkėjams už jų pristatymą nereikia mokėti. Į kainą pristatymo mokestis dažniausiai būna įskaičiuotas. Tačiau, jeigu vis dėlto už pristatymą mokėti reikia ir jums labai svarbu kiek galiausiai teks mokėti iš viso, tuomet teks imtis skaičiavimų.

Mažiausiai išleisite tuomet, jeigu rinksitės pigiausius pasiūlymus ir nereikės mokėti už pristatymą. Bet, jeigu pristatymas yra mokamas, tuomet žemiausia kaina susigundyti nevalia. Matote, vienur gali būti taip, kad sumokėsite mažesnę kainą už detalę, tačiau sumokėsite nemažą pristatymo mokestį. Tai galiausiai prives prie to, kad kitoje el. parduotuvėje būtumėte išleidę daug mažiau, nes jeigu pradinė kaina ir buvo kiek didesnė. Tad, tai yra viena iš priežasčių, kodėl reikėtų įvertinti visas pirkimo sąlygas.

Kas liečia automobilių detalių pirkimą internetu, pravartu žinoti, kad jų pristatymo kainos yra bene didžiausios. Jeigu kalba eina apie stambių garantijų detales, tuomet savaime aišku, kad kurjeriai už kelis eurus jų negabens. Tam yra nustatyti mokesčiai. Dažniausiai pristatymo kaina yra paskaičiuojama pagal siuntos svorį ir dydį. Taip pat pristatymo kainą lemia ir vieta, į kurią teks viską nugabenti. Daugiausia už pristatymą moka tie, kuriems reikia detales pristatyti į kitą šalį. Tarptautinių siuntų kainos yra daug didesnės.

Jeigu galvojate apie mažesnių automobiliams skirtų aksesuarų įsigijimą, tuomet dėl pristatymo mokesčio labai baiminti nereikėtų. Jeigu aksesuaras mažas, tuomet natūralus, kad bus paskaičiuotas proporcingas pristatymo mokestis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai