Automobilio pirkimui paskolos suteikimas ir šio proceso eiga

straipsniai avataras

Posted on :

automobilio pirkimui paskolosJei nusprendėte investuoti į naują automobilį, turite apsispręsti ne tik kelintų metų ir kokio modelio transporto priemonę pirksite, bet ir pagalvoti, kiek išlaidų šiam pirkiniui galite skirti. Automobilio pirkimui paskolos gavimas gali padėti išspręsti finansinius rūpesčius, jei radote svajonių transporto priemonę, tačiau šiuo metu neturite sukaupę reikiamos sumos pinigų. Tiesa, primename, kad paskola visais atvejais yra rimtas finansinis įsipareigojimas, todėl, jei abejojate, ar galėsite pasiskolintus pinigus grąžinti laiku, paskolos turėtumėte atsisakyti. Būtinai pasitarkite su šeimos nariais – įsitikinkite, kad paskola nepakeis įprastos jūsų šeimos rutinos.

Pagrindinės sąlygos

Paskola automobiliui gali būti imama tiek naujos, tiek naudotos transporto priemonės pirkimui. Taip pat norint refinansuoti turimą paskolą kitoje finansinėje institucijoje. Vartojimo paskola automobilio įsigijimui gali skirtis priklausomai nuo to, su kuriuo kredito teikėju bendradarbiausite. Paprastai paskolos suma siekia nuo kelių tūkstančių iki 35 000 eurų. Metinės paskolos palūkanos – nuo 6 proc., o terminas dažniausiai siekia ne daugiau 5 metų.

Paskolos gavimo procedūra

Jei nusprendėte imti paskolą, visų pirma susiraskite jūsų lūkesčius atitinkantį kredito teikėją. Nepamirškite, kad skirtingos bendrovės gali siūlyti skirtingas paskolos suteikimo sąlygas, todėl skirkite laiko ir įvertinkite jums siūlomą pasiūlą. Išsirinkę kredito teikėją, pasinaudokite virtualia paskolos skaičiuokle, kad turėtumėte preliminarius duomenis, kokio dydžio paskolą galite gauti ir kokias palūkanas turėsite mokėti. Kitas žingsnis – susisiekti su vadybininku telefonu arba užpildyti paskolos užklausos duomenis internete. Pastarasis pasirinkimas leidžia taupyti laiką ir užtikrina patikimą atgalinį ryšį. Paprastai vadybininkai su klientu susisiekia per kelias valandas nuo užklausos gavimo. Vadybininkas, įvertinęs kliento finansinę būklę, pateiks atsakymą, ar paskola gali būti išduota. Gavus teigiamą atsakymą, reikia atvykti į kredito teikimo bendrovę ir pasirašyti paskolos sutartį. Paskutinis žingsnis – naudotis gautomis lėšomis ir įsigyti svajonių automobilį.

Kodėl verta imti vartojimo paskolą automobilio pirkimui?

Svarbiausias vartojimo paskolos automobilio pirkimui privalumas yra tai, kad iš kliento nereikalaujamas pradinis įnašas ir KASKO draudimas. Be to, transporto priemonės nuosavybės teisė priklauso klientui. Dar vienas privalumas yra tai, kad nenumatomas išankstinis paskolos grąžinimo mokestis. Taip pat suteikiama galimybė paskolą išmokėti grynais pinigais be papildomų mokesčių. Daugelis kredito unijų siūlo pasiskolinti daugiau, nei yra reali automobilio vertė, o papildomus pinigus panaudoti techniniam transporto priemonės paruošimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *