Automobilio nuoma pagal miestą

rasytojas avataras

Posted on :

automobilis lėktuvas

Šiandien, kai automobilių nuoma tampa vis labiau populiarėjančia paslauga, klientams sudaromos visos sąlygos, kad automobilio užsakymas, pasiėmimas ir atidavimas būtų kuo patogesnis. Paslaugos užsakomos keliais mygtukų paspaudimais internetinėje svetainėje, ir  pasirinktu laiku, pasirinktoje vietoje automobilis jau laukia jūsų. Klientų patogumui sudaromos galimybės pasirinkti ne tik pageidaujamos markės, klasės ir dydžio automobilį, bet ir išsirinkti miestą, iš kurio automobilį pasiims ir kur pristatys grąžinimui. Automobilio nuoma pagal miestą ypač patogi, nes galite pasirinkti jums artimiausią pasiėmimo vietą. O planuojant kelionę iš vieno miesto į kitą, taip pat nekyla jokių rūpesčių – užsakant automobilio nuomą leidžiama pasirinkti skirtingus pasiėmimo ir grąžinimo miestus. Taip sutaupysite ne tik pinigų, bet ir savo brangaus laiko. Šiuo metu automobilių nuomos paslaugos pagal miestą apima Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Palangos regionus.

  • Vilnius

Jūsų pasirinkimui net 4 strategiškai patogūs automobilių nuomos paiėmimo/ grąžinimo punktai – Vilniaus oro uostas, miesto centras, Vilniaus geležinkelio stotis ir Vilniaus autobusų stotis.

  • Kaunas

Kaune siūlomos 3 patogios automobilių pasiėmimo/ grąžinimo vietos – Kauno oro uostas, miesto centras ir Kauno geležinkelio stotis.

  • Klaipėda

Uostamiestyje automobilio pasiėmimą ir grąžinimą galėsite pasirinkti iš šių variantų – Klaipėdos geležinkelio stotis, miesto centras, Klaipėdos jūrų uostas ir keltų terminalas.

  • Palanga

Automobilio pasiėmimas/ grąžinimas kurorte ypač populiarus vasaros laikotarpiu. Palangoje jums tereikės atvykti iki Palangos oro uosto, kur jūsų lauks pasirinktas automobilis.

Nesvarbu, ar jums reikia automobilio vasaros kelionei į pajūrį, ar verslo reikalams, ar ketinate grįžti į Lietuvą iš užsienio ir ieškote transporto, kuris lauktų jūsų oro uoste, automobilių nuoma visuomet bus patogus ir geras pasirinkimas. Lanksčios sąlygos, prieinamos kainos, platus automobilių pasirinkimas – dėl šių priežasčių automobilių nuomos paslaugos vertinamos tiek miestų gyventojų, tiek užsienio svečių.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai