Automobilio nuoma: įvertinkite, ar ši populiari paslauga atitinka ir jūsų poreikius

rasytojas avataras

Posted on :
,

Darbas-namai, namai-ugdymo įstaigos, namai-kitame mieste gyvenantys tėvai – tik  keletas iš galimų krypčių, kuriomis kiekvieną dieną ar savaitę keliaujame dažnas iš mūsų. Dabartinis gyvenimo būdas lemia, jog paprasčiausiai negalime būti sėslūs ir nejudinami įsikurti vienoje vietoje. Tiesa, šią situaciją kur kas paprastesne padaro faktas, jog daugumai mūsų mobilumo būtinybę įgyvendinti padeda ne viešasis transportas ar, juo labiau, nuosavos kojos, tačiau automobiliai, kurių namų ūkyje dažnai suskaičiuojamas ne vienas. Kita alternatyva, skirta laikinai pavaduoti „sušlubavusį“ nuosavą transportą (dažniausiai šiam sugedus ar patikėjus kito šeimos nario naudojimui) – automobilio nuoma. Transrenta.lt – viena iš šią paslaugą teikiančių bendrovių, savo asortimentu turinti ką pasiūlyti kiekvienam vairuotojui.

Kiekvienas turime įvertinti, ar automobilio nuoma – tinkamiausia paslauga konkrečiu atveju. Gali paaiškėti, jog kur kas patogiau ar ekonomiškiau naudotis viešuoju transportu, taksi bendrovių paslaugomis ar geranoriškų artimųjų pagalba. Žemiau pateikti klausimai padės apsispręsti, ar automobilio nuoma – paslauga, geriausiai galinti išspręsti jūsų mobilumo problemą?

  • Ar automobilio reikia ilgesniam eksploatavimui ar tik vienai kelionei?
  • Ar jūsų gyvenamojoje vietoje yra platus pasirinkimas įmonių, teikiančių transporto nuomos paslaugą?
  • Ar vieta, kurią transporto priemonių nuomos savininkas nurodo kaip galimą pasiimti bei grąžinti išsinuomotą transporto priemonę, jums yra strategiškai patogi?
  • Ar autoparkas, iš kurio siūlomą išsirinkti automobilį nuomai, jums yra priimtinas (modelių bei ekonomiškumo atžvilgiu)?
  • Ar esate sąmoningas vairuotojas, suvokiantis, jog automobilio nuoma – tokia pat didelė, o gal net ir didesnė (reikia nepamiršti, jog būtina vadovautis auto nuomos bendrovės nustatytomis taisyklėmis) atsakomybė kaip ir nuosavos transporto priemonės eksploatavimas?

Jei atsakymai į visus minėtus klausimus yra teigiami, galite net neabejoti, jog automobilio nuoma – optimaliausias sprendimas jūsų atveju. Jei bent vienas aspektas kelia abejonių, privalote gerai apsvarstyti visus niuansus. Savaime suprantama, jog prabangios klasės automobilis kelionei į darbą yra visiškai nebūtinas, o polinkis lakstyti gatvėmis vargu ar išgaruos tokiu atveju, jei sėdėsite ne už savo, tačiau už išsinuomoto automobilio vairo.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai