Autobusus nuomotis dabar yra itin paprasta!

straipsniai avataras

Norėtumėte išsinuomoti autobusą, kuriuo galėtumėte keliauti kažkur su nemaža žmonių grupe? Šiuo metu Lietuvoje veikia ne viena įmonė, kuri gali pasiūlyti autobusų nuomos paslaugas ypač geromis kainomis. Norint išsinuomoti autobusą, tiesiog reikėtų prieš tai suburti kuo didesnį keleivių skaičių. Nuoma brangiau kainuos tuomet, jeigu reikiamas keleivių skaičius nebus surinktas, nes tuomet teks mokėti ir už laisvas autobuse esančias vietas. Tad, jeigu organizuojate grupinę kelionę, tuomet pasidomėkite kiek vietų būna autobusuose ir pagal tą skaičių suburkite žmonių grupę. Žinoma, sutaupyti galima ir kitais būdais, o svarbiausia – autobusų nuomos kainos priklauso nuo kelių faktorių.

Pirmiausia, kiekvienas keleivis moka už savo vietą. Tai reiškia, kad organizuojant grupinę kelionę, bendra nuomos kaina dalinama iš keleivių skaičiaus. Tad, jeigu autobuse yra 20 vietų, tuomet bendra nuomos kaina bus dalinama iš šios skaičiaus. Tačiau, jeigu su analogišku autobusu vyksite tik būnant per pus mažesnėje žmonių grupėje, tuomet liks laisvos vietos – už jas teks sumokėti. Jums reikės nuomos kainą dalinti iš 10 ir tuomet žinosite kiek turės sumokėti kiekvienas keleivis. Tokiu būdu apskaičiuojama kaina kiekvienam keleiviui.

Kaip bebūtų autobusų nuomos kaina dažniausiai nustatoma individualiai. Tai reiškia, kad ne visi klientai moka vienodą kainą. Vis dėlto – kiekvienas klientas vyksta vis kitur ir susidaro skirtingas nuomos laiko tarpas. Kuo ilgesniam laikui nuomositės autobusą, tuo didesnę nuomos kainą teks mokėti. Tad, organizuojant grupinę kelionę, reikėtų itin tiksliai sudėti sustojimus bei lankytinas vietas.

Ketinantiems nuomotis autobusus taip pat pravartu žinoti, kad keliaujant į užsienį, autobusų nuomos kainos kyla. Jos kyla labiausiai tuomet, kai autobusas išsinuomojamas ne su vienu vairuotoju. Pavyzdžiui, nuomojantis autobusą su dviem vairuotojais, nuomos kaina gali būti netgi dviguba. Tad, būtinai įvertinkite visus niuansus.

Be kita ko, verta akcentuoti, kad kiekviena įmonė taiko skirtingus reikalavimus, tačiau daugelis transporto nuomotojų visada kainas nustato panašiu principu. Neretai netgi keliami tam tikri reikalavimai dėl sustojimų. Jums tiesiog reikėtų kreiptis į transporto nuomos įmonės ir jos galės pateikti aiškesnius reikalavimus.

Šaltinis: nlbus.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *