Atliekų išvežimas Vilniuje: ką svarbu prisiminti?

rasytojas avataras

Posted on :
,

Nesilaikant atliekų tvarkymo taisyklių gresia rimti nemalonumui, todėl jeigu planuojate statybų ar remonto darbus, visada naudinga pagalvoti, kaip atsikratysite statybinėmis atliekomis. Nepamirškite, kad po statybų ar remonto likusios šiukšlės negali būti metamos į bendrus komunalinius konteinerius, todėl tokiose situacijose gelbsti atliekų išvežimas. Ši funkcija padeda spręsti visus su atliekų tvarkymu susijusius rūpesčius. Koks yra atliekų išvežimas Vilniuje?

Išvežamos gali būti įvairios atliekos. Jeigu, pavyzdžiui, nusipirkote įrengtą butą, kurio dizainą norite visiškai pakeisti, išvežamos senos grindų dangos, santechniniai įrenginiai (kriauklės, vonios, unitazai), gipso izoliacinės statybinės medžiagos, pakavimo plėvelės ar popieriaus atliekos. Išvežti saugiai galima ir įvairias po gamybinio proceso likusias ir tolimesniam naudojimui nebetinkamas atliekas. Taip pat tai gali būti plastikas (drožlės ir įvairios detalės), stiklas (langų duženos), medienos likučiai, tekstiliniai dirbiniai, porolonas, įvairios pakuotės.

Jeigu vykdomas rimtas statybų projektas, puikiai pasitarnauja statybinių atliekų konteineriai, kuriuos galima išsinuomoti. Statybų aikštelės tvarkymas kartais gali tapti rimtu iššūkiu, tad jeigu siekiama, kad tvarkymo procesas būtų kiek įmanoma greitesnis ir paprastenis, statybiniai konteineriai tam puikiai tiks. Statybų metu šiukšlės bus metamos tiesiai į konteinerius, todėl tai padės išvengti varginančio ir ilgo atliekų tvarkymo proceso, taigi sutaupysite laiko. Kai statybiniai konteineriai pripildomi, jie saugiai transportuojami, ištuštinami ir pakeičiami tuščiais. Priklausomai nuo statybų projekto, galima rinktis įvairaus dydžio statybinius konteinerius, o tai padaryti padės pasirinkta atliekų tvarkymo įmonė, kuri padės rasti optimalų variantą būtent konkrečiam atvejui ir konkrečioms atliekoms.

Svarbiausias ir aktualiausias klausimas yra išvežimo kaina. Atliekų išvežimas Vilniuje, kaip ir visur kitur, yra mokamas, tad kartais baiminamasi, kad tai gali pareikalauti per daug didelių išlaidų. Vis dėlto, paslauga nėra tokia brangi, kaip gali pasirodyti. Kaina visada priklauso nuo to, kokios konkrečios paslaugos yra pasirenkamos: konteinerių nuoma, paprastų ir pavienių atliekų išvežimas. Kainą lemia ir atliekų kiekis, vietovė, iš kurios atliekos turės būti išvežtos. Preliminarią paslaugos kainą visada galima sužinoti susiekus su paslaugos teikėju įmonės puslapyje nurodytais kontaktais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *