Ar ilgai keliauja siuntos į Liverpulį?

rasytojas avataras

Posted on :

Šis kelionės laikas gali labai skirtis priklausomai nuo keleto pagrindinių faktorių. Todėl kartais siunta gali pasiekti galutinį tašką per dvi paras, o kartais per dvi savaites arba netgi dar daugiau. Ir tai labiausiai priklauso nuo to, kas užsiima pervežimu. Kadangi naudojantis pašto paslaugomis niekas neįsipareigoja daiktų pristatyti kaip įmanoma greičiau arba per tam tikrą terminą. Be to, kol jie pereina visą logistikos grandine, praeina pakankamai nemažai laiko. Todėl greičiausiai siuntas pristatyti gali tuo užsiimantys vežėjai. Jie dažniausiai apibrėžia pakankamai aiškų laiką, kiek tai užtruktų. Ir tokiu atveju nereikia būti nežinioje laukiant, kada daiktai pasieks galutinę stotelę. Kadangi jie keliauja praktiškai be didesnių sustojimų.

Jeigu svarbi pervežimo kokybė

Dažniausiai teigiama, jog norint, kad siuntos į Liverpulį ar bet kurį kitą miestą nukeliautų saugiai, reikia jas gerai supakuoti. Ir tame tikrai yra tiesos, ypač jeigu siunčiate lengvai pažeidžiamus daiktus. Tačiau tokiais atvejais geriausia rinktis tuo užsiimančius vežėjus, kurie krovinį pristato praktiškai tiesiai į vieno taško į kitą. Kadangi tuomet jis nekeliauja ilga logistikos grandine, kurioje yra nemažai rizikos, jog daiktai gali nukentėti. Be to, tokiems vežėjams itin svarbi jų reputacija, todėl jie stengiasi užtikrinti maksimalią kokybę. Ir visuomet daiktai pristatomi tokie, kokie ir buvo išsiųsti. Tad nereikia baimintis, jog atsidarę pakuotę artimieji nusivils, o jums teks aiškintis dėl sugadinto siuntinio.

Ar brangi tokia paslauga?

Kiekvienas krovinys yra individualus, todėl ir kaina praktiškai visais atvejais skirsis. Kadangi skiriasi ne tik daikto dydis ar svoris, bet ir galutinė kelionės stotelė. Nors kai kuriais atvejais nėra taip svarbu ar tai bus siuntos į Liverpulį, o gal į kažkurį kitą Anglijos miestą. Vidutiniškai standartinė siunta kainuos keliasdešimt Eurų. Aišku, norint jog ji būtų pristatyta kaip įmanoma greičiau reikės sumokėti kažkiek daugiau. Taip pat kaina išaugs siunčiant nestandartinių matmenų ar itin didelio svorio daiktus. Todėl apibendrintai galima sakyti, jog kainos tikrai nėra didelės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *