Aprangos kodas: etiketas, keliaujant į dalykinį susitikimą

straipsniai avataras

Posted on :

Mažiausiai aštuonias darbo valandas biure praleidžiantys darbuotojai susiduria su iššūkiu – kaip atrodyti solidžiai, nepažeisti kompanijos taisyklių, neištirpti karštą vasaros dieną ir jaustis patogiai. Aukščiausiai kartelę keliantys žmonės siekia dar atrodyti ir nenuobodžiai, neišleidžiant daug pinigų. Toks ambicingas pageidavimų pluoštas gali būti įgyvendintas. Tereikia spjauti į nusistovėjusius stereotipus ir išmėginti naujoves.

drabuziai internetu

Pastelinės, žemės spalvos

Jeigu Jus domina drabuziai internetu moterims arba drabuziai internetu vyrams, o darbe galioja biuro aprangos kodas, dalykiniam susitikimui rinkitės pastelines, žemės arba gaivias vasariškas spalvas. Tokie drabuziai internetu paprastai neatrodo iššaukiantys arba labai nuobodūs. Jūs ir patys jausitės puikiai. Juk nuotaika priklauso nuo aprangos ir atvirkščiai, drabuziai internetu atspindi Jūsų tuometinę būseną.

Sportinės aprangos detalės

Klaidingai manoma, kad sportinės aprangos elementams verslo aplinkoje vietos nėra. Pagaliau požiūris keičiasi. Vis dažniau verslo partneriai bendrauja ne pagal vertikalią, o horizontalią hierarchiją. Tas sugrįžimas į individualumą yra lyg prasivėrusios naujos erdvės saviraiškai. Taigi ir drabuziai internetu į dalykinį susitikimą gali būti papuošti Jūsų hobio simboliais. Tarkim, šalin kaklaraištį. Vietoj jo vilkėkite liemenę papuoštą Jūsų mėgstamiausios sporto komandos simbolinėmis sagomis. Gal dideliu entuziazmu trykštate pagalvojus apie savaitgalį sode? Tegul drabuziai internetu tai atspindi. Meskime šalin aukštakulnius, aukimės storapades basutes.

Laisvė, saviraiška, pagarba kitam

Galiausiai reikia nepamiršti, kad kiekvieno žmogaus laisvė turi ribas. Ribos – tai pagarba kitam susitikimo dalyviui. Taigi, drabuziai internetu is uzsienio (ar tai būtų vyriški, ar moteriski drabuziai internetu) turėbū būti renkami pagal susitikimo tikslą, vietą ir kitus dalyvius. Jeigu Jūsų pašnekovo vilkimi džinsai, deveti drabuziai internetu ar paprasčiausiai marškiniai, o pats susitikimas vyks kavinėje, kur paaugliai užlėkia pirkti savo frapių, lačių ir mohito, klasikinis kostiumas arba tokie drabuziai moterims is anglijos, kaip oficialios suknelės,

būtų pats prasčiausias pasirinkimas. Kita vertus, jeigu susitiksite su žmogumi, kurį pareigos įpareigoja visuomet vilkėti kostiumą ar dalykinį kostiumėlį, venkite pasirinkti laisvo stiliaus rūbus, kurie šaukte šauktų, kad yra pigus drabuziai internetu arba įsigyti drabuziai internetu ispardavimas.

 

 

Įrašo “Aprangos kodas: etiketas, keliaujant į dalykinį susitikimą” komentarų : 1

  1. Nijole avataras

    Būtent, svarbiausia yra pagarba kitam, reikia jausti saiką ir suprasti aplinką į kurią eini ir kurioje randiesi… Bet velgi kiekvienas atvejis yra unikalus, tad verčiau laikytis etiketo standartų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai