Apgamų šalinimas lazeriu

rasytojas avataras

Posted on :

Tobulėjanti medicina bei naujosios technologijos kur kas palengvina įvairias operacijas bei procedūras. Dabar įvairios problemos gali būti išsprendžiamos paprasčiau ir efektyviau. Apgamų šalinimas lazeriu yra viena iš tokių procedūrų, kurios leidžia išvengti gulimosi po skalpeliu.

Dėl apgamo esančio matomoje kūno vietoje žmogus gali pradėti kompleksuoti, jausti estetinį diskomfortą, mažiau pasitikėti savimi ir būti nepatenkintas savo išvaizda. Taip pat apgamai gali būti tokiose kūno vietose, kur jis nuolatos yra užkliudomas ir taip dirginimas. Pavyzdžiui, trinasi į rūbus, batus arba yra pažastyje, kirkšnyje. Lazerio pagalba apgamai gali būti pašalinami greitai ir lengvai.

Apgamų šalinimas lazeriu yra saugi ir moderni procedūra. Prieš procedūrą apgamą būtinai turi  kruopščiai patikrinti gydytojas-dermatologas ir įsitikinti, kad apgamas nėra piktybinis. Lazeriu gali būti šalinami tik gerybiniai dariniai. Po apgamų šalinimas lazeriu nėra ilgo gijimo laikotarpio bei neprireikia jokių siūlių. Užgijus žaizdelei toje vietoje gali likti tik nežymūs randeliai, kurie bus mažai pastebimi.

Atliekant procedūrą lazerio šviesa yra sukoncentruojama į apgamą ir taip jis po tuputį yra išgarinamas. Prieš procedūrą yra atliekamas vietinis nuskausminimas, tad ji yra neskausminga. Apgamų šalinimas lazeriu yra pakankamai greita procedūra, o kiek tiksliai ji užtrunka priklauso nuo situacijos. Dažniausiai procedūra trunka iki 20 min. Tai tik akimirka palyginus su tuo, kiek laiko žmonės dažnai vis svarsto ir neprisiruošia šiai nesudėtingai ir inovatyviai procedūrai.

Lazeriu gali būti šalinami ne tik apgamai, bet ir kiti odos dariniai. Lazeriu taip pat šalinamos karpos, papilomos, seborėjinės keratozės. Šių odos darinių Jums keliamas diskomfortas lazerio pagalba gali būti taip pat pašalinamas greitai ir be ilgo gijimo laikotarpio. Nebūtina taikstytis su apgamų, papilomų bei kitų odos darinių keliamomis problemomis. Ženkite paprastą žingsnį tam, kad pagerintumėte savo gyvenimo kokybę šiuo atrodytų nedideliu, tačiau Jums reikšmingu pokyčiu!

Domina apgamų šalinimas Kaune? Kviečiame apsilankyti lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikoje Amber Esthetic! Maloniai lauksime Jūsų atvykstant!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai