Amerikos Milijonieriai ir politikai nuolat skatina jaunus žmones tapti santechnikais – jie ištikrųjų tai daro!

rasytojas avataras

Posted on :

Milijonieriai ir politikai nuolat skatina jaunus žmones tapti santechnikais – jie ištikrųjų tai daro!

Kadangi kolegijos ir universiteto kainos per pastaruosius kelis dešimtmečius nuolat didėjo, studentai visoje šalyje pradeda abejoti, ar verta įgyti aukštąjį laipsnį.

Nors moksliniai tyrimai vis dar nuosekliai rodo, kad aukštojo mokslo laipsnio įgijimas padidina uždarbį visą gyvenimą ir sumažina nedarbo lygį, žinomi verslo veikėjai pradėjo garsiai siūlyti alternatyvą – profesinęs mokyklą.

„Nerekomenduoju koledžo visiems“, – 2019 m. gegužę CNBC Make It sakė Kevinas O’Leary,

„Būk santechnikas, jie praturtėja. Visi turi turėti santechniką, net ir esant nuosmukiui“, – sako jis. „Kiekvienas pastatas Žemėje nori, kad veiktų elektra ir santechnika… Tai yra karjera, kuri iš tikrųjų gali padėti jums išlaikyti savo šeimą amžinai“.

Verslininkas, tapęs politiku, Michaelas Bloombergas taip pat pateikė panašių patarimų. „Šiandien, jei jūsų vaikas nori įstoti į koledžą ar tapti santechniku, turite ilgai viską apgalvoti“, – sakė jis 2014 m. metiniame Volstrito prekybos grupės SIFMA susirinkime.

„Jei jis nesiruošia lankyti puikios mokyklos ir nėra itin protingas akademiškai, bet yra protingas bendraujant su žmonėmis ir panašiais dalykais, būti santechniku yra puikus darbas, nes turi galią nustatyti kainas, “.

Jo prezidentinės kampanijos atstovai CNBC Make It patvirtino, kad Bloomberg vis dar tiki įgūdžiais pagrįstos profesinęs mokyklos galia.

Ir daugelis kitų politikų visame politiniame spektre nuo Bernie Sanderso ir Elizabeth Warren iki Donaldo Trumpo išreiškė paramą technikos mokykloms.

Taigi ar tapimas santechniku pateisina ažiotažą? CNBC Make It kalbėjosi su santechnikais, studentais ir administratoriais apie mokymo išlaidas, kiek santechnikai iš tikrųjų uždirba ir ką reiškia dirbti pagal šią profesiją.

Sužinojome, kad eiti į profesinę mokyklą būti santechniku nebūtinai yra taip paprasta, pigu ir pelninga, kaip kai kas žadėjo. Tačiau tai gali būti protinga investicija tiems, kurie nori dirbti šioje srityje.

Mokymo programų išlaidos gali labai skirtis, o atlyginimas priklauso nuo jūsų pareigų pavadinimo ir gyvenamosios vietos.

Darbo statistikos amerikos biuro duomenimis, 2018 m. santechnikų, vamzdžių montuotojų ir garų montuotojų darbo užmokesčio mediana buvo 25,92 USD per valandą ir 53 910 USD per metus. Niujorke santechnikų darbo užmokesčio mediana yra artimesnė 76 410 USD.

T sunkus, fizinis darbas.

Yra priežastis, kodėl turtingi tėvai paprastai siunčia savo vaikus į prestižines ir dažnai brangias kolegijas ir universitetus: kolegijos laipsnio įgijimas patikimoje institucijoje išlieka viena iš pelningiausių investicijų, kurias gali padaryti tėvai

Štai ką sužinojome apie tai, ko iš tikrųjų reikia norint tapti santechniku:

Tapimo santechniku procesas
Daugelis santechnikų turi inžinerinį išsilavinimą, o turtingiausius santechnikus dažnai galima tiksliau priskirti verslo savininkams, kurie, keletą metų dirbę santechniku, įkūrė savo verslą, kuriame dirba keli kiti santechnikai.

Svarbu tai, kad yra įvairių prekybos mokyklų kainos ir kokybės, o tai turi įtakos investicijų į profesinęs mokyklos grąžai. Pelno siekiančios programos dažnai gali kainuoti daugiau nei tradicinės kolegijos, o daugelis valstybinių universitetų siūlo prieinamas galimybes su mažomis sąnaudomis, kurias gali būti sunku įveikti.

Švietimo departamentas reikalauja, kad pelno siekiančios mokyklos, pvz., Apex, atskleistų informaciją apie mokinių rezultatus, kuri atskleidžia, kad 46 % studentų, kurie atitinka federalinės finansinės pagalbos fondų reikalavimus (žinomų kaip IV antraštinės dalies studentai),

Remiantis Niujorko įdarbinimo rodikliu, tarp studentų, kurie baigia studijas, tik 67% programos absolventų gavo darbą.

Steve Markowitz, Apex technikos koledžo prezidentas, sako, kad didelis programos patrauklumas yra jos tikslingumas.

„Dauguma mūsų studentų, kurie dalyvauja šioje programoje, nori kuo greičiau pradėti dirbti“, – sako jis CNBC Make It. Fo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *