Akių vokų pakėlimas gali atjauninti dešimtmečiais

rasytojas avataras

Posted on :

Neretai moterys, o kartais net ir vyrai kreipiasi į plastikos chirurgus dėl vienos populiariausių operacijų – akių vokų pakėlimo. Vokų pakėlimas dažniausiai reikalingas tuomet, kai dėl užkritusių akių vokų žmogaus žvilgsnis tampa pavargę, kartu sudarydamas senstančio žmogaus vaizdą. Tai tikriausiai viena labiausiai žmogus išvaizdą atjauninančių operacijų.

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Med. M. Dr. Kęstutis Maslauskas per metus atlieka daugybę vokų pakėlimo operacijų, tuo  pačiu pastebi, kad vis dažniau į plastikos chirurgus kreipiasi tiek vyrai tiek moterys, kuriems reikalingas vokų pakėlimas. Savo internetiniame puslapyje https://www.drmaslauskas.lt/voku-ir-antakiu-pakelimas/  gydytojas dalijasi nuotraukų galerija, kurioje matomas aiškus skirtumas, kaip pacientai atrodė prieš tai, kai jiems buvo atliktas vokų pakėlimas ir kaip atrodo po operacijos praėjus pooperaciniam periodui. Plastikos chirurgas pastebi, kad vokų pakėlimo operacija atliekama tada, kai žmogų vargina nepasitenkinimas savo atvaizdu veidrodyje arba tada, kai akių vokų užkritimas toks didelis, jog trukdo net normaliam regėjimui. Vokų ir antakių pakėlimas šiandien padeda išspręsti abi šias problemas.

Plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas pastebi, kad užkritę akių vokai, kurie pradžioje kelia tik nepasitenkinimą savo išvaizda, dažniausiai su laiku pradeda mažinti akiplotį, ko pasekoje prastėja ir regėjimo funkcija. Todėl laiku atlikus vokų pakėlimo operaciją galima išvengti ateityje ir numatomų regėjimo sutrikimų, kuriuos sukelia užkritę akių vokai. Dauguma pacientų po to, kai jiems buvo atlikta akių vokų operacija pastebi, jog stipriai pasikeitė jų gyvenimo kokybė: ne tik žvilgsnis tavo atviresnis ir linksmesnis, bet taip pat stipriai pagerėjo regėjimas.  Kuo anksčiau pacientai kreipiasi į plastikos chirurgą dėl perteklinės odos akių srityje pašalinio, tuo greičiau galima užkirsti kelią tolimesniam akių vokų užkritimui. Akių vokų pakėlimas ne vienam padeda iš naujo atrasti gyvenimo džiaugsmą ir pagerinti savo gyvenimo kokybę, o vizualinis pokytis būna tiesiog stulbinantis.

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas med. M. dr. Kęstutis Maslauskas kviečia registruotis konsultacijai savo internetinėje svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/voku-ir-antakiu-pakelimas/ , kurios metu galima įvertinti esamą akių vokų situaciją ir numatomą vokų pakėlimo operacijos rezultatą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai