Agurkų, pomidorų ir kitų daržovių sodinimas

rasytojas avataras

Posted on :

pomidorai

Neseniai įsigijote savo pirmąjį namą, šalia kurio yra ir nedidelis nuosavos žemės plotelis? Visuomet svajojote turėti nedidelį sodą, kuriame turėtumėte ir daržą? Jei taip, tuomet šią akimirką jums gali kilti gausybė įvairių klausimų apie tai, kokias daržoves jums vertėtų auginti, kaip būtų tinkamiausia tai daryti, kokių sprendimų reikėtų vengti ir kt. Be abejo, galbūt iš pirmo žvilgsnio agurkų ar pomidorų sodinimas jums atrodo labai paprastas ir nesudėtingas, tačiau vis dėlto tikrai nevertėtų apsigauti. Jei jūs norite sodinti įvairias daržoves savo naujajame darže, visų pirma turėtumėte pasidomėti, ką rekomenduoja šios srities specialistai ir tik tuomet imtis atitinkamų veiksmų. Jei jūs būsite „savamoksliai“ ir bandysite mokytis tik iš savo daromų klaidų, tuomet visas šis procesas gali būti pakankamai ilgas ir sudėtingas. Jei jūs norite to išvengti, tuomet akivaizdu, kad turėtumėte pasikliauti profesionalių ir patyrusių daržininkų pateikiamais patarimais. Tai jums suteiktų galimybę gerokai lengviau pasiekti ir savo norimą tikslą.

Kaip bebūtų, kiekvienų daržovių auginimui labai didžiulės įtakos visuomet turi dirvožemis, todėl jei jūs norite, kad jūsų pasirinktos daržovės jūsų sode augtų kur kas geriau, turėtumėte atlikti ir dirvožemio tyrimus (ypač, jei jūs planuojate daržoves auginti pakankamai dideliais kiekiais). Žinoma, tai galima atlikti tiek patiems (įsigijus atitinkamas tam pritaikytas priemones) arba tai padaryti kreipiantis į šios srities specialistus. Bet kuriuo atveju, jei jūs atliksite šiuos pirminius paruošiamuosius veiksmus, turėtumėte gerokai lengviau pasiekti tai, ką esate užsibrėžę pasiekti.

Dar vienas svarbus veiksnys, kuris yra susijęs su daržovių auginimu – tai vieta, kurioje bus auginamos daržovės. Jūs galite daržoves auginti tiek po atviru dangumi, tiek ir šiltnamyje, todėl iš anksto turėtumėte apsispręsti, kuris pasirinkimas jūsų atveju galėtų būti pats tinkamiausias. Žinoma, reikia suprasti, kad daržovių auginimui didžiulės įtakos turi ir tinkamas laistymas. Kai kurioms daržovėms reikia labai didelio kiekio vandens, o kai kurioms pakanka ir nedažno laistymo. Tačiau vis dėlto, jei daržovės nebus laistomos reguliariai, neturėtumėte tikėtis, kad jos augs tinkamai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *