Re-Act.lt – kitokie mokymai, padedantys siekti įmonės tikslų ir skatinantys darbuotojų įsitraukimą

rasytojas avataras

Posted on :

Re-Act.lt – kitokie mokymai, padedantys siekti įmonės tikslų ir skatinantys darbuotojų įsitraukimą

 

Paliežuvaukime apie jūsų kolegas: Ignas nuolat vėluoja atlikti jam pavestas užduotis; Jurgita niekada neteikia jokių pasiūlymų; Jonas, Vida, Ugnius viskuo nepatenkinti, apatiški, tačiau turi energijos konfliktams. O atrankos į darbą pokalbio metu jie atrodė daug žadančios asmenybės! Suklydo atrankos specialistai ar gerus žmones sugadino vadovas? Ar įmanoma pakeisti jų elgesį, ar geriau nutraukti darbo sutartį? Išmintingi vadovai supranta, kad įmonės darbuotojai yra ta jėga, kuri atneša pelną, todėl stengiasi rasti būdų, kurie maksimaliai įtrauktų darbuotojus, padėtų jiems atskleisti savo galimybes. Mokymai – vienas iš būdų, skatinančių darbuotojus pamėgti savo atliekamas užduotis, o vadovams – atrasti, kurie darbuotojai kokioms funkcijoms tinkamiausi.

 

Tiems vadovams, kurie mano, kad mokymai įmonei per didelė prabanga, verta pasidomėti statistika. JAV tyrėjai teigia, kad jų šalyje yra apie 70 procentų nemotyvuotų darbuotojų, kurie įmonėms kainuoja milijardus. Lietuvoje nemotyvuotų darbuotojų skaičiuojama net 90 procentų (rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės „Kantar“ 2019 m. pristatytas tyrimas). Galime įsivaizduoti, kiek ši nepatenkinta minia kainuoja mūsų įmonėms bei šaliai. Darbuotojų kaita įmonėms taip pat  kainuoja laiko sąnaudas ieškant naujų darbuotojų, juos apmokant, perskirstant krūvius ir panašiai. Visa tai galiausiai pavirsta į nuostolius finansine išraiška.  JAV Žmogiškųjų išteklių vadybos bendruomenė (SHRM) teigia, kad darbuotojo pakeitimas įmonei vidutiniškai kainuoja nuo šešių iki devynių jo mėnesinių atlyginimų.

 

Re-Act.lt (http://www.re-act.lt/) ogranizuojami mokymai įmonėms, personalo specialistams, vadovams, komandoms duoda daug daugiau nei tik teorinę medžiagą. Tai rinkinys metodų, įrankių, pratimų, kurie labiausiai atitinka įmonių vadovų bei darbuotojų poreikį esamoje situacijoje. Tokie mokymai naudingi darbuotojams ne tik profesinėje plotmėje. Įgytos žinios bei įgūdžiai sėkmingai pritaikomi asmeniniame gyvenime gerinant gyvenimo kokybę.

 

Žmogiškųjų išteklių klausimus nagrinėjančių mokslininkų išskiriamos nepasitenkinimo darbu priežastys: darbuotojų santykiai, patyčios, stresas darbe, perdėta kontrolė ir suvaržymai, darbo sąlygos, darbo užmokestis, netinkami tiesioginio vadovo veiksmai, karjeros galimybių stoka, darbo laikas, laiko valdymas, konfliktai, monotonija, neadekvatus darbo krūvis ir taip toliau. Re-Act.lt (http://www.re-act.lt/) mokymai atrenka metodiką, kuri padeda spręsti šias problemas inovatyviais ir įdomiais metodais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *