4 priežastys kada reikalinga nosies operacija

rasytojas avataras

Posted on :

Nosies operacija šiandien tampa tikru išsigelbėjimu daugeliui vyrų ir moterys, net jei priežastys daryti tokias operacijas yra labai skirtingos. Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Med. M. dr. Kęstutis Maslauskas dalijasi savo patirtimi apie tai, kada iš tiesų reikalinga nosies operacija ir ką būtina žinoti prieš ją atliekant. Savo web svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/nosies-korekcija/ gydytojas pateikia nuotraukas, kaip atrodo pacientai prieš ir po to kai yra padaryta nosies operacija. Rezultatas dažnai nustebina ne vieną, nes pokyčiai būna tokie akivaizdūs, jog daugeliui tampa akivaizdu, kad nosies korekcija iš tiesų yra ne šiaip skambus pavadinimas, kartais tai tikras gyvenimą keičiantis nuotykis.

Vis dėlto – kada labiausiai reikalinga nosies operacija? Dažniausiai tam būna viena iš keturių priežasčių:

  1. Nosies korekcija atliekama tada, kai reikia pagerinti nosies estetinį vaizdą. Šios operacijos metu ne tik padailinama ne tik nosis, keičiasi bendros veido proporcijos, įgaudamos daugiau simetriškumo, todėl web svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/nosies-korekcija/ pateikiami prieš ir po palyginimai tam, kad būsimi pacientai geriau įsivaizduotų kokio rezultato galima tikėtis.
  2. Nosies pertvaros operacija yra atliekama ne dėl estetinio vaizdo, o norint pagerinti pačią kvėpavimo funkciją. Nosies pertvaros iškrypimas kamuoja daugelį žmonių, apsunkindamas jiems kvėpavimą ir bendrą gyvenimo kokybę. Tokiu atveju reikalinga nosies pertvaros operacija tam, kad nosies korekcijos metu būtų atstatyta nosies ašis ir tai palengvintų kvėpavimo funkciją.
  3. Nosies plastinė operacija taip pat dažnai yra atliekama po įvairių traumų, ypač tada, kai būna lūžusi ir neteisingai sugijusi nosis. Tada operacijos metu atkuriamas ne tik nosies estetinis vaizdas, bet ir pagerinamos kvėpavimo funkcijos
  4. Nosies plastinė operacija vaikams. Nors nosies operacijos vaikams iki 18 metų nėra atliekamos, tačiau išimtis daroma tada, kai yra įgimtos deformacijos – kiškio lūpa ir/arba vilko gomurys.

Nosies korekcija iš tiesų gali stipriai palengvini tiek kvėpavimo funkcijas, tiek estetinę nosies išvaizdą, o tuo pačiu ir pasitikėjimą savimi, todėl gydytojas dr. Maslauskas konsultuoja visais klausimais, susijusiais su nosies operacija ir ragina išdrįsti pradėti pokyčius tada, kai nosies problemos kelia fizinį arba psichologinį diskomfortą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *