3 faktai apie veido patempimo procedūros

rasytojas avataras

Posted on :

Dauguma moterų nori kuo ilgiau išlikti jaunos, todėl visais įmanomais būdais stengiasi sustabdyti jau aiškiai matomus senatvinius požymius ir odos senėjimo procesą. Išbando pačias įvairiausias grožio procedūras, o kai kada pasiryžta ir estetinėms plastinėms operacijoms, pavyzdžiui toms, kuomet atliekama veido patempimo procedūra ar kitokio pobūdžio korekcija.

Pačios populiariausios veido patempimo operacijos yra vokų pakėlimas, veido odos patempimas, kaktos pakėlimas, įvairūs užpildai, smakro, kaklo ar kitos operacijos. Taip pat reiktų žinoti tris itin svarbius faktus, prieš ryžtantis pasidaryti veido patempimo operaciją.

1 faktas. Labai svarbu įvertinti visas galimas rizikas, pasikonsultuojant ne tik su keliais estetinės plastikos chirurgijos specialistais. Įvertinkite, jog jums bus reikalinga artimųjų pagalba ir priežiūra, nes grįžti į įprastą gyvenimo ritmą galėsite tik po 4-6 savaičių. Viskas priklauso nuo jūsų pačių, kaip jūs sąžiningai laikysitės visų jus operavusio gydytojo rekomendacijų ir paskirto poilsio režimo.

2 faktas. Po estetinės veido plastinės operacijos lieka randai, kuriems reikia skirti pakankamai dėmesio ir naudoti specialias priežiūros priemones. Po operacijos be galo svarbu tinkamai prižiūrėti randus, kurie dažniausiai slepiasi plaukuose, už ausų ar kitose mažai matomose vietose. Be galo svarbu ne tik laikytis higienos, bet ir fiziškai neliesti jų, netrinti ar nesikasyti kol jie pilnai nesigijo. Taip pat randams yra labai kenksmingi ir išoriniai veiksniai, tokie kaip oro, tarša ar tiesiogiai saulės spinduliai. Beje rekomenduojama po veido tempimo operacijos nerūkyti. Tinkamai prižiūrimi randai pilnai išnyksta maždaug po vienerių metų.

3 faktas. Veido plastikos operacijos, tokios kaip veido odos patempimas rekomenduojamas nuo 50-60 metų amžiaus, tuomet kai kitos veido grožio procedūros tampa mažiau efektyviomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *