Jei santuokoje gyvenate jau kurį laiką, tačiau jau senokai savo viduje jautėte, kad žmogus, su kuriuo jūs nusprendėte santuokoje nugyventi visą likusį gyvenimą, yra skirtas ne jums, tikriausiai imate vis dažniau pagalvoti apie pasukimą skirtingais keliais. Ir iš tiesų, jei jūs nesijaučiate laimingi gyvendami santuokoje, tikrai nėra jokių priežasčių, kodėl turėtumėte kankintis ir neleisti sau pradėti gyventi laimingo gyvenimo.
Žinoma, jūsų antroji pusė su tokiu jūsų sprendimu gali nenorėti sutikti. Tačiau tai, kaip dėl to jaučiasi kitas žmogus, jūs tikrai neturėtumėte jaudintis. Juk tai yra jūsų gyvenimas. Jei jūsų antroji pusė nesistengia dėl santuokos ir iki šiol jūs buvote vienintelis žmogus, kuris bandydavo visus ne dėl jūsų kaltės kildavusius konfliktus užglaistyti ir išspręsti kaip įmanoma taikiau, visiškai suprantama, kad galite norėti ištrūkti iš tokių nenusisekusių santykių. Vien todėl, kad jūsų antroji pusė gali būti labai prisirišusi prie jūsų ir jai įprasto gyvenimo, dar nereiškia, jog jūs turite kankintis.
Kiekvienas žmogus turi pasirinkimo laisvę ir gali gyventi laimingą gyvenimą. Nepaisant to, kad tuokdamiesi ir žvelgdami vienas kitam į akis prižadėjote, jog niekuomet vienas kito nepaliksite ir būsite drauge, kad ir kas nutiktų, gyvenimas yra nenuspėjamas ir kartais tenka priimti realybę tokią, kokia ji iš tikrųjų yra.
Kita vertus, net jei antroji pusė nėra nusiteikusi skirtis ir tokią jūsų mintį vertina labai neigiamai, tai tikrai nereiškia, jog jums nepavyks išsiskirti taikiai. Suprantama, kad pradžioje žmogus, su kuriuo norite nutraukti santuoką, gali jaustis įsižeidęs ir būti piktas. Tačiau turėtumėte pasistengti ramiai susėsti ir aptarti visus abiem aktualius klausimus, tokiu būdu išsiaiškinant visus neaiškumus, kurie gali būti svarbūs jūsų santuokos nutraukimo procesui.
Galbūt pripažinti tai, jog santykiai nenusisekė ir santuoka iširo, jūsų antrajai pusei bus sudėtinga, tačiau turite suprasti, kad anksčiau ar vėliau viskas susidėlios į savo vietas ir gyvenimas toliau tekės savo įprastine vaga. Taigi, kaip jau turbūt supratote, jei norite, kad vyktų skyrybos bendru sutarimu, pirmiausia pasistenkite išsiaiškinti judviem svarbias detales – pradedant turto paskirstymu ir baigiant vaiko (jei turite bendrų vaikų) gyvenamąja vieta ir bendravimo tvarka.
Jei jums pavyks visus šiuos svarbius klausimus išspręsti taikiai, galite būti tikri, kad jūsų skyrybos įvyks bendru sutarimu ir bus labai greitos bei sklandžios. Kaip bebūtų, kai nutrauksite savo santuoką, nenustebkite, kad pradžioje viduje galite jausti didelį sunkumą, nepaisant to, jog santuokos nutraukimo jūs jau seniai norėjote. Tačiau jei neskubinsite įvykių ir dirbsite su savimi, neilgai trukus stabilizuosite savo psichologinę pusiausvyrą ir galėsite lengviau pajudėti link savo laimingo gyvenimo.
Parašykite komentarą