Profesionali ir efektyvi google reklama

rasytojas avataras

Posted on :
,

Norite, kad Jūsų verslas pritrauktų daugiau naujų klientų, kiltų pardavimų skaičiai, o Jūsų įmonės puslapis užimtų aukštesnę vietą Google paieškos sistemoje? Profesionali Google reklama padės šiuos tikslus įgyvendinti, o Google reklamos sukūrimu pasirūpinsime mes, Nomadomas komanda.

Kas yra Google reklama ir kaip ji veikia?

Google reklama yra efektyvus ir įvairiose verslo srityse pasiteisinęs pardavimų skatinimo būdas. Google reklamomis naudojasi milijonai verslų visame pasaulyje, tačiau Jūsų verslo Google reklama bus pritaikyta ir rodoma tik Jūsų tikslinei auditorijai. Google reklama yra ne tik efektyvi, bet ir patogi: galima lengvai susirasti bei išanalizuoti reklamos duomenis, įvertinti jos efektyvumą ir taip ją patobulinti. Taip pat galima patiems pasirinkti reklamos biudžetą ir lengvai jį pagal poreikį keisti.

Kodėl verslui yra naudinga Google reklama?

Google yra bene dažniausiai lankomas internetinis puslapis, nes jame žmonės ieško informacijos kiekvieną dieną: ką nusipirkti, kur nukeliauti, ką pasigaminti valgyti. Šį žmogaus įprotį gali išnaudoti verslai. Būtent Google reklama padeda pritraukti naujų klientų bei srauto į įmonės internetinę svetainę, kas reiškia didesnius pardavimų skaičius. Taip pat Google reklamos pagalba didėja įmonės matomumas, žinomumas, o įmonės internetinis puslapis kyla į aukštesnes pozicijas Google paieškos sistemoje, todėl tampa greičiau bei lengviau randamas. 

Kokį Google reklamos tipą pasirinkti?

Yra keli Google reklamų tipai. Reklama Google paieškoje yra būdas reklamuotis, pasitelkus raktinius žodžius. Taip Jūsų verslas bus lengviau ir greičiau randamas klientui į Google paieškos laukelį įvedus atitinkamus raktinius žodžius. Jeigu norite, kad į Jūsų internetinį puslapį sugrįžtų lankytojai, kurie lankėsi joje anksčiau, pasinaudokite remarketingu. Jeigu norite reklamuotis tuose puslapiuose, kur lankosi Jūsų tikslinė auditorija, Jums tiks Google banerinė reklama. Taip pat yra galimybė reklamuoti savo produktus ar paslaugas elektroniniame pašte Gmail. 

Kodėl rinktis mus?

Agentūros Nomadomas vadovas yra buvęs technologijų įmonės Google darbuotojas, todėl žino Google reklamos subtilybes. Mūsų komanda pasirūpins Jūsų Google reklama nuo iki: sukurs reklamos strategiją, parinks tinkamą reklamos kanalą, analizuos reklamos rezultatus ir aptars šuos rezultatus su Jumis. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *