Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog nekilnojamo turto brokerio profesija yra lengvas, ypatingų sugebėjimų nereikalaujantis darbas, kuris neturi finansinių galimybių ribų. Finansinės galimybės išties didelės, tačiau ar taip lengva jas pasiekti? Ar iš tiesų nekilnojamo turto brokeris tik važinėja po objektus ir pasiima jam priklausančius komisinius?
Ne viskas taip lengva, kaip atrodo. Visų pirma – dauguma nekilnojamo turto brokerių neturi jokio, finansinio stabilumo. Tikrai yra mėnesių, kuomet talentingi, savo klientų ratą turintys brokeriai uždirba gerokai daugiau, nei vidutines pajamas gaunantis, kitos profesijos atstovas. Tačiau šioje profesijoje vyrauja itin nuožmi konkurencija. Nekilnojamas turtas Kaune ar kitame didesniame Lietuvos mieste yra populiarus ne tik tarp žmonių, ieškančių naujo, nekilnojamo turto objekto, bet savaime suprantama ir nekilnojamo turto brokerių tarpe. Čia vyrauja visiems žinoma taisyklė, kas pirmesnis – tas gudresnis. Jeigu nekilnojamo turto brokeris žengia pirmuosius žingsnius išsvajotos karjeros link, žingsniai gali būti labai sunkūs. Tikrai gali pasitaikyti mėnesių, kuomet nt brokeris Kaune ar kitame mieste gali aktyviai dirbti, bet beveik nieko neuždirbti. Taigi finansinis nestabilumas – viena pagrindinių, šios profesijos rizikų.
Dar vienas, šios profesijos ypatumas – nenustatytas darbo laikas. Nekilnojamo turto objektus žmonės dažniausiai apžiūrinėja vakarais, savaitgaliais, jiems patogiu metu, ne darbo valandomis. Taigi, brokeris yra tas žmogus, kuris privalo prisitaikyti ir planuoti savo laiką, atsižvelgiant į kliento ar užsakovo pageidavimus. Žinoma, nekilnojamo turto brokeris gali nubrėžti tam tikras ribas, nedirbti savaitgaliais, švenčių dienomis. Tačiau, finansinės gerovės siekiantis brokeris puikiai supranta, jog vienas neaprodytas objektas, sumažina uždarbio tikimybę.
Nt brokeris Kaune, sostinėje ar kitame, didesniame mieste privalo turėti nuosavą automobilį, rūpintis jo priežiūra, kuro sąnaudomis. Kartais, einamosios mėnesio išlaidos yra didesnės, nei mėnesinis brokerio uždarbis. Profesionaliai savo darbą atliekantis brokeris privalo pasižymėti solidarumo, komunikabilumo savybėmis. Brokeris privalo išlikti ramus stresinėse situacijos, jis privalo pagarbiai bendrauti su visais, net konfliktiškai nusiteikusiais klientais. Tad nuomonė, jog ši profesija itin lengvas, visiems prieinamas darbas, nereikalaujantis jokios kompetencijos ar specializuotų žinių yra iš esmės klaidinga.
Parašykite komentarą